(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Paçuli-Lavanta Esansı

 65,00 490,00

Patchouly-Lavender fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-PACLAV Kategoriler: ,

Açıklama

PAÇULİ – LAVANTA ESANSI

Patchouly-Lavender fragrance.

Topraktan Gelen bir Kokunun Lavanta ile Buluşması…

Hepimiz kokuların büyüsünü seviyoruz! Değişik kokuların hayatımızdaki etkilerini biliyoruz. Kokuların dünyasında bizi eşsiz hissettirecek, satışlarımıza yansıyacak özel kokuları araştırıyoruz. Özellikle yapacağımız kozmetik ürünlerimizde ve sabunlarımızda, sabun kokusunun geçici olmaması ve iz bırakması da bir başka bizi düşündüren bir durum… Kalitesiz bir koku ile yapılan ürün ne kadar uğraşsak da bize istediğimiz etkiyi bırakmaz.

Şimdi sizlere “Eşsiz ve inanılmaz etkisiyle topraktan gelen büyülü bir koku!” diyoruz Paçuli – Lavanta Esansı için! Esans dünyasının birçok seçenekleri arasında en ilgi çekici olan kokusudur Paçuli – Lavanta Esansı… Lavanta kokusunun mucizevi etkilerini zaten biliyoruz. Mis gibi bir ambiyansıyla lavanta kokulu bahçelerden gelen çiçek özlerinin kokusu olduğunu da! Ancak paçuli kokusunu “bilenler bilir!” diyoruz. Belki de paçuli bitkisini siz de daha önceden hiç görmediniz ya da ilk kez duyuyor da olabilirsiniz.

Öncelikle paçuli kokusu odunsu ve topraksı bir kokudur. Sıcak kokulu oluşan parfümler “odunsu koku” ailesine girer.  Paçuli de odunsu ve baharatlı kokularda sıkça rastlanan bir içeriktir. Odunsu kokular ağaç, yosun, çam kozalağı, reçine, çalı, kök doğal malzemelerden elde edilen kokulardan oluşur. Paçuli de odunsu bir kokudur.

Paçuli tropik Asya’ya özgü bir aromatik bitkidir. Gür ve çok yıllık bir bitki olarak büyür. Dik gövdeleri 75 cm. yüksekliğe kadar ulaşır. Küçük soluk pembe-beyaz çiçekler taşır. Asya kültüründe önemli bir yere sahip olan bu değerli bitkinin yüzyıllardır tarımı yapılmaktadır.

İşte bu harika, anlatmaya doyamadığımız paçuli ile lavantanın eşsiz büyülü kokusudur Paçuli – Lavanta Esansı… Narin mor renkli lavanta kokusuyla, topraksı çiçek kokusunun karışımıdır. En popüler tercih edilen esanslardır. Paçuli – Lavanta Esansı ile yapacağınız ürünler, doğal sabunlar size aradığınız o yumuşak güzel kokuyu yaşatacak, banyolarınızda ferah bir esinti sağlayacaktır. Çocuklarınızın en sevdiği sabun kokusu olmaya aday olacaktır.

Paçuli’nin efsane kokusuyla, lavanta bahçelerinde yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…