(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Simli Altın

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Açıklama

SABUN BOYASI – SİMLİ ALTIN

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Sıra Dışı Banyo Tasarımlarının Görkemli Rengi… İşte bizlerin en sevdiği ışıltının rengi… Altın renkli simli sabunlar! Görkem ve ihtişamı, ışıltısıyla birleştiren başka bir renk var mıdır? Doğal sabun hediyelerinin en şık, en trend, en zarif rengidir. Hayal dünyasının karmaşıklığı, güneşin doğuşunun gücüdür Simli Altın Sabun Boyası… Daima kazananların rengidir! Kazanma, zafer ve başarının güçle buluşmasıdır.

Kim ne derse desin; altın fiziksel statüsüyle her kültürde, her gelenekte, her dönemde tüm dünyada doğası gereği zenginlik ve prestijin göstergesidir. El emeği doğal sabunlar için de böyledir. Işıltılı, sedef Simli Altın Sabun Boyası kullanılarak hazırlanmış bir hediye şıklığı ve farklı ambiyasıyla hiç şüphesiz çok ihtişamlı bir seçenek olacaktır. Her tarz banyonun görkemli görünmesini sağlayacaktır. Satışlarınızda farklı duruşuyla özellikle parlaklığı dikkat çekecektir.

Tarih boyunca kraliçelerin, sultanların, kralların, köşklerin, sarayların birçok hükümdarın gösterişi olmuştur simli altın rengi… Firavunların altın kaplı mezarları, kraliçelerin abartılı elbiseleri, 80’li yılların gösterişli makyajları ve ışıltılı elbiselerinden biliriz simli altın rengini… Güneşin tüm enerjisi ve parlaklığı gücün en önemli sembolüdür, en uç noktada güç göstergesidir adeta… Unutmamalıyız ki altın kazananların rengidir. Başarının ve zaferin en büyük göstergesidir. Daima kazanmanın adıdır.

Trend sabun boya tercihlerinde, banyo tuzları ve banyo toplarında büyük bir gönül rahatlığıyla kullanılan Simli Altın Sabun Boyası, gösterişin ve ihtişamın adıdır! Klasik stilden beslenen banyoların ışıltılı rengidir. Tarz banyolarınıza parlak bir görüntü katacak canlılıktır.

Güneş enerjisi gücünü sembolize eden sedef Simli Altın Sabun Boyası’nı atölyelerinizde ve özellikle yaptığınız satışların görselliğini arttırmak ve çekicilik kazandırmak için kullanabilirsiniz.

Özel günlerin en neşelileri; doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni yıl gibi günlerde hediyelerinizin en ışıltılısı olacak simli doğal sabunlarınızı; listelerinize hemen eklemenizi, güneşin parlaklığını ruhunuzda hissetmenizi tavsiye ederiz…

Simli Altın mika sabun boyası

Hoşunuza gidebilir…