(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Neon Turuncu

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Açıklama

SABUN BOYASI – TURUNCU

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Satışlarınızı Turuncu Sabun Boyası’nın Enerjisiyle Arttırın! Pazarlama stratejilerin en önemli gerçeği renklerle insanları yönetmek, hedef kitleye en kısa yollardan ulaşmaktan geçer. Turuncu müşterilerin mutluluk hissini arttıran, sıcak bir renktir. Bu rengin kullanıldığı ürünlerde tüketicinin satın alma kararı olumlu olarak etkilenir. Turuncu beynin mantık merkezini uyararak, ürüne ilgiyi arttırır. Dolayısıyla Turuncu Sabun Boyası kullanılarak hazırlanmış bir doğal sabun, banyo tuzu veya banyo topu hiç şüphesiz diğer renklerin yanı sıra satışlarınızı kuvvetlendirecek, renk seçimi yapan müşterilerinizin zihinlerini harekete geçirecektir. Turuncu Sabun Boyası listelerinizde mutlaka yer alması gereken bir üründür. Turuncu rengin kuvveti, dünyada en büyük satış yapıp piyasaları alt üst eden şirketlerin ana rengi olmasıyla kanıtlanmıştır.

Mutluluk verici, dinamik, çarpıcı, dikkat çekici renkler içinde en iç açıcı olanıdır turuncu renk. Gösterişin ve şatafatın rengidir. Cesaret ve güven verir. Renk psikolojisi birçok rengin insan davranışları üzerindeki etkisini incelenir. Hatta özellikle satış, pazarlama alanında istenilen duygusal tepkiyi uyandırmak adına yararlanılır.

Turuncu rengin enerjisini Turuncu Sabun Boyası ile yaptığınız ürünlerde satışlarınızı arttırmak için kullanabilirsiniz. Turuncu renk sosyal iletişim ile ilgilidir. Hem alıcı hem de satıcı ile doğrudan iki yönlü iletişimi uyarır. Sıcak ve çekici bir renktir. Zihinsel uyarıcı olmasından dolayı insanları düşünerek konuşmaya teşvik eder.

Coşkusuyla, ilham vericiliğiyle rekabet ve bağımsızlık duygusu çağrıştıran turuncu renkli bir sabun banyolarınızda her biri özgün tasarlanmış aksesuarlarınız arasında parlayacak, çarpıcı rengiyle göz dolduracaktır.

Fiziksel anlamda güven rengi şeklinde tanımlanan turuncu iştah açıcı bir renktir. Bu durum yine satış ve pazarlama tekniklerinde çok kullanılır. Sohbet ve sosyal etkileşimi teşvik etmekte, satın alımı hızlandırmaktadır. Bu da online satışlarınızda Turuncu Sabun Boyası kullanarak hazırladığınız bir doğal sabunun, banyo tuzunun, banyo topunun daha fazla satışı ve sonucunda bol kazanç demektir. Sedef Turuncu Sabun Boyası’nı ürünlerinizi renklendirmek için tercih ettiğinizde “bu ürün herkes için!” imajını alıcınıza vermiş olursunuz. Bulunduğu grubu sayıca çok gösterme gibi enteresan bir özelliği daha vardır turuncu rengin. Banyolarınızda bu durum size istediğiniz keyfi yaşatacak, huzur veren dengesi ile stilinizi zenginleştirmenize önayak olacaktır.

Estetikliği, kalitesiyle birleştiren, doğal dokunuşlarla size bambaşka duygular yaşatacak Turuncu Sabun Boyası yaptığınız ürünlerinizde farkını yaşatacak, ışık katan ince detaylarıyla konforunuzdan ödün vermemenizi sağlayacaktır. Turuncu rengin enerjisiyle mutlu, huzur dolu, bol satışlı günler dileklerimizle…

yeşil mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…