(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sedir Ağacı Yağı – Cedarwood Oil

 80,00 660,00

Sedir ağacı yağı (Cedarwood Oil). Sabun ve kozmetik üretimi içindir.

INCI : Cupressus Funebris Endlicher Oil

Origin : China (Çin)

CAS No : 85085-29-6

Üretim Metodu / Method of Production : (Distillation) Distilasyon

Stok kodu: SEDIR01 Kategoriler: , , ,

Açıklama

SEDİR AĞACI YAĞI

Cedarwood Oil

Masallarınızın Güçlü Ağacıyla Güzelliğinizi Koruyun!

Çocukluğumuzda okuduğumuz masallarda hatırlarız sedir ağaçlarını… İki metre çapı, 40 metre boyuyla iğne yapraklı çam ağacına benzer haşmetli görüntüsüyle en güzel hayallerimizi süslerdi sedir ağaçları… Cıvıldayan kuşların yuvası, barınağı, besin kaynağı en güçlü koruyucusuydu.

Şimdilerde her bir bölmesiyle insanlığa çok fayda sağlayan güçlü sedir ağacından mobilya, tel direği, inşaat, kağıt, gemi kerestesi üretilse de; Sedir Ağacı Yağı’nın doğanın iyileştirici gücüne inanan kozmetik sektöründe çok önemli rolü bulunmaktadır.

İçeriğinde bulunan zengin vitaminler ve fosfor sayesinde cilt üzerinde olumlu etki gösterdiği tespit edilmiş Sedir Ağacı Yağı, anti-enflamatuar ve antimikrobiyal özelliklere sahip bir bitkisel yağdır.

Sedir Ağacı Yağı, cildi uyandırır ve canlandırmaya yardımcı olarak akne oluşumunu önleyerek var olan sivilcelerin hızla iyileşmesini sağladığıyla bilinmektedir. Siyah nokta problemlerinin çözümünde oldukça etkilidir. Ciltte oluşan çatlamaya neden olan kuruluğu önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur. Saç dökülmesini azaltarak ince telli saçların dökülmesini önler ve güçlenmesine yardımcı olur. Konsantrasyon eksikliğini azaltarak sinir ve stresin gitmesine yardımcı olur. Kaliteli bir uyku uyumanızı sağlar.

Doğanın bize bahşettiği tek bir ağacın güzelliğimize olan katkısı tartışılmazdır. Tabiatın bizlere sunduğu her güzellikten özenle faydalanan sizler için hazırlanmış Sedir Ağacı Yağı’nı kaliteli ürünleriniz ile buluşturmanızın tam zamanı!

Şüphesiz Sedir Ağacı Yağı kullanarak yapacağız doğal bir sabun banyolarınızda doğayla olan özleminizi giderecek, el ve yüz hijyeninizi istediğiniz gibi sağlayacak, saçlarınızın doğal ışıltısını geri kazandıracaktır. Sedir Ağacı Yağı kullanarak hazırladığınız bir sabun ılık bir duş eşliğinde birleştiğinde kendinizi masallarınızın kahramanı hissedeceksiniz.

Krem, losyon, şampuan, dudak balmı gibi birçok ürününüzde de satışlarınızı görünür bir şekilde artıracak Sedir Ağacı Yağı’nı sizde çocukluk hayallerinizden ve masallarınızdan eksik etmeyin!

Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

Hoşunuza gidebilir…