(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Witch Hazel Hydroglycolic Extract (Cadı Fındığı Ekstraktı)

 350,00 1.250,00

Witch Hazel Hydroglycolic Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.

INCI NAME: HAMAMELIS VIRGINIANA EXTRACT 1 – 5%
CAS NO : 84696-19-5

Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

Stok kodu: WHHE Kategoriler: , , ,

Açıklama

WITCH HAZEL EKSTRAKTI – Cadı Fındığı ekstraktı

Witch Hazel Ekstraktı Nedir? Bizler onu Cadı Fındığı olarak da anıyoruz. Aynı zamanda cilt ve saçlar için efsaneler yaratıyor. Hatta antioksidan özellikleriyle tam bir uzman. Bunun yanında hatta cilt tonu eşitlemedeki etkileriyle tanınmaktadır. Kısacası Witch Hazel Ekstresi saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için bol kullanılıyor. Bunun yanında Witch Hazel Ekstresi doğal bakım ürünleri yapımı için harikalar yaratıyor. Aynı zamanda Cadı Fındığı ekstraktı Doğal Ekstraktlar olarak ürünlerinize uygun yapıda.

Witch Hazel Ekstresi Nedir? Cilt ve saçlara faydaları nedir?

Özellikle Cadı Fındığı ekstraktı farklı faydalarıyla asırlardır kullanılmıştır. Aynı zamanda Witch Hazel Ekstresi ciltte olumlu etkileri vardır. Bu yüzden kozmetik sektöründe çokça kullanılmaktadır. Bunun yanında cilt için nemlendirici etkiye sahiptir. Cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için uygundur. Başka bir deyişle antioksidan özellikleri çok fazladır. Aynı zamanda Witch Hazel Ekstresi cilt için sebum dengeleyici özelliği bulunmaktadır. Hatta akne ve sivilcelere karşı etkilidir. Üstelik cildinizi temizler. Bu yüzden açık gözeneklere iyi gelmektedir. Lakin cilt tonunun eşitlenmesinde faydaları vardır. Son olarak temiz içeriklidir. Sonuçta Witch Hazel Ekstresi Doğal Ekstraktlar olarak kullanılır.

Witch Hazel Ekstresi Saçlar üzerinde etkili olduğu bilinmektedir. Saçların ışıldamasını sağlar. Özellikle saç diplerini besler. Üstelik Witch Hazel Ekstresi Saçları büyümeye teşvik etmektedir. Son olarak kuvvetli uzamasını sağlar.

Sabunaria kalitesiyle Witch Hazel Ekstraktı kullanabilirsiniz. Bunun yanında saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımında mucizeler yaratır.Bununla birlikte  Witch Hazel Ekstresi saç bakım ürünü yapımı için kullanılır. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Özellikle losyon yapımı, krem yapımı, şampuan yapımı için tüketilebilir. Bitkisel Ekstraktlar statüsündedir. Hatta cilt serumu yapımı için uygun içeriklidir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

250 gr, 500 gr, 1 kg

Hoşunuza gidebilir…