(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Afrodit Esansı

 80,00 590,00

Afrodit Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-AFRDT Kategoriler: ,

Açıklama

AFRODİT ESANSI

Sizlere öyle bir kokudan bahsedeceğiz ki… Bundan böyle başka bir koku hayatınıza çok zor girecek! Aşkın, şehvetin, güzelliğin tanrıçası olarak bilinen Afrodit’i hepiniz duymuşsunuzdur. Güzelliği ve kokusuyla dillere destandır. Başka bir deyişle beden ve ruh aşkının hiç tartışılmaz ilk adıdır. Bundan dolayı güzel bir kadın gördüğümüzde onu Afrodit’e benzetiriz. Hatta bazen çok çekici ve özel koku hissettiğimizde “Afrodit’in kokusu gibi” deriz. Doğal Sabun Yapımı süreci için de bu böyledir. Tercih ettiğiniz koku imza kokunuzdur. Bunun yanında sizi ve emeklerinizi şahlandırır. Doğal Sabun yapımı süreci zordur. Kısacası yaptığınız formülasyonların birbiriyle özdeşmesi, bununla birlikte doğru sonuçlara ulaşması gerekir. Sonuçta Afrodit esansı da Çiçek Esansı kokularımızın en gösterişli ve kalıcı olanıdır.

Afrodit kokusu nasıl bizi etkiler?

-Öncelikle kokuların beynimizi uyardığını belirtmek isteriz

-Başka bir deyişle burnumuzun içinden giren her koku bizi iyi veya kötü yönde uyarır

-Kokuların bizi tekrar geriye dönüp baktıran bir çekim güçleri vardır

-Bu nedenle bazı kokular bizleri mıknatıs gibi geldiği yere doğru çeker

-Kısacası Afrodit kokusu da böyledir. Kalıcı ve keskin kokusu Doğal Sabun Yapımı sürecinizde satışlarınızı arttırır. Bu yüzden bu kokuyu büyüleyicidir. Hatta onu

peşinden koşturucu bir esans olarak tarif edebiliriz.

Afrodit güzel bir tanrıça mıdır? Merak edenler için…

İlk olarak Afrodit Aşk ve güzellik tanrıçası olarak tanınmaktadır. Özellikle Yunan mitolojisinde adı geçer. Ancak Roma mitolojisinde Afrodit’in adı Venüs’tür. Son olarak Afrodit’i birçok şair işveli, cilveli, gönül alıcı ve güzel gibi sıfatlarla nitelendirmişlerdir.

Banyolar Afrodit Esansı ile nasıl hayat bulur?

Su ve sabunla banyodaki efsanevi güzellikler buluşur. Özellikle yaptığınız ürünlerle ile hayat bulan sabunlar, şampuanlar, kremler banyoları şenlendirir. Üstelik sabahları yapılan bir duş hepimize iyi gelir. Bunun yanında gün boyunca kaybedeceğimiz enerjiyi yaptığımız banyolarda toplarız. Bu yüzden mis gibi bir koku gün boyu bize eşlik eder. Banyolarınızı Doğal Sabun sürecinde Afrodit kokusu ile şenlendirir hatta istediğiniz o muhteşem kalıcı kokuya ulaşabilirsiniz. Özellikle bin bir emekle yaptığınız el yapımı doğal sabunlarınız için şıklık asaletin kokusudur. Kısacası atölyelerinizde Çiçek Esansı ile hayatınızın tadını ve keyfini hatırlayabilirsiniz.

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…