(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 350 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ahududu Esansı

 22,00 165,00

Raspberry fragrance. Sabun üretimi içindir.

Temizle
Stok kodu: ESANS-AHUDUDU Kategoriler: ,

Açıklama

AHUDUDU ESANSI

Raspberry fragrance.

Doğanın Şeker Kokusu… İflah Olmaz Bir Romantik…

Üzerimizde çok ciddi etkileri olan kokuların ruhsal, duygusal, psikolojik hisselerimizde etkisi tartışılmazdır. Her kokunun farklı bir etkisi olmasının yanında, farklı kişilerde aynı koku farklı hisler yaratabilir. Siz de bizim gibi ahududu kokusuna aşıksanız, bu kokunun verdiği cesaret ve keyif sizi de güldürüyorsa, yorgunluğunuzu alıp, bazen de dinginlik veriyorsa Ahududu Esansı bizce tam size göre!

Yaptığınız ürünlerde kokuları hayatınızın her noktasında hissetmeniz mümkün! Farklı koku seçeneği arıyorsanız da, her ortama uygun kokuların tercihi sizin kendi özelliklerinize bağlıdır… Ofislerinizde, otellerde, arkadaşlarınızda, sevdiklerinizin evlerinde, cafelerde kısacası gittiğiniz yerlerdeki kokular sizin de dikkatinizi çekiyordur. Ahududu Esansı’nın meyve aromalı hoş kokusu, tatlı mı tatlı bir esinti oluşturarak hafifliği ile şüphesiz aklınızı başından almaya yetecektir! Binlerce emekle tasarladığınız ürünlerinizi, doğal sabunlarınızı sevdiklerinize hediye ettiğinizde ahududu kokusu tüm kontrolü eline alacak ve sizi hatırlatacak, rahatlatıcı etkisi en keyifli anların meyveli tadı olacaktır. İşte tam da bu yüzden; sıcaklık dinginliğiyle Ahududu Esansı’nı kullanmanın şimdi tam sırası!

Özellikle yaz aylarında yetişen “süper besin” ahududu “doğanın şekeri”, “frambuaz”, “sultan böğürtleni”, “ağaç çileği” olarak da bilinmekte ve insanlar tarafından binlerce yıldır tüketilmektedir. Kırmızı, siyah çeşitlerinden harici mor, sarı veya çok bilmesek de altın renkli dahi olabilir. Her bir rengi ile eşsizdir. Büyük ölçüde vitamin, mineral ve antioksidan kaynağıdır.

Efsanelere göre; Olimpus Dağı’ndaki Yunan tanrıları tarafından ahududu meyvesi çok sevilirmiş. Ahududunun Zeus’un doğum yeri olan İda Dağı’nda ortaya çıktığı rivayet edilir. Girit kralı Melissos’un kızı su perisi Zeus’un bakıcılığını yapmakta ve Zeus’u sakinleştirmek için ahududu toplarmış. Buradan şunu düşünebiliriz ki; ahududu’nun inanılmaz etkisi mitolojik efsanelere bile konu olmuştur.

Gülgiller familyasından gelen, uzun zamandan bu yana kozmetik ürünlerinin yapımında da kullanılan ahududu, meyvesindeki özleriyle yaprakları ve çiçekleri ile harika bir esanstır. Ahududu’da E, A, C vitaminleri bulunur. Kokusu özellikle saçların, el ve yüz ve vücudun fresh bir tazelikte kokmasını sağlar. Folik asit vitaminleri yönünden zengin bir meyvedir.

Ege’deki Kazdağları’ndan gelen kökeniyle festivallere, tiyatro eserlerine adını veren iflah olmaz romantik ahududu kokusunu arkadaşlarınıza, dostlarınıza hediye edebilir, en çok değer verdiğiniz doğal sabunlarınızda ve özgün tasarımlarınızda kullanabilirsiniz…

Ahududu Esansı’nın muhteşem süper gücüne sizleri de davet ediyoruz!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…