(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Böğürtlen Esansı

 65,00 490,00

Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-BOGURTLEN Kategoriler: ,

Açıklama

BÖĞÜRTLEN ESANSI

Romantik Bir Rüyanın Aromatik Kokusu…

Yaşantımızda birçok şey unutulsa da; akılda kalacak ve hafızalarda yer edecek olan kullandığımız kokularımızdır. Şüphesiz ki koku karakterin yansıması, çekiciliğin ve cazibenin sembolüdür. Kokular kişisel ifade tarzlarımızdır aslında. Böğürtlen esansı doğal sabun ve kozmetik ürünlerinizin vazgeçilmezi olacaktır. Soğuk yöntem sabun esansı özelliklerini taşımaktadır.

.

Doğal yaşamın tüm hazzını içimizde hissettiğimiz şu günlerde; ormanlarda, yemyeşil çalılar arasında kendiliğinden yetişen böğürtlenin baştan çıkarıcı kokusu şüphesiz esans listelerinizde en baştaki yerini alacaktır. Doğanın canlılığı ve taze tadını alan, kokusuyla büyüleyici aromatik yapısı, rengi ile yakınlık hissi uyandıran, modern yaşamın sonsuz özgürlüğünü bizlere sunan Böğürtlen Esansı ile yapacağınız sabunlar ve saymakla bitmeyen ürünlerin keyfinize keyif katacağı şüphesizdir…

 

Esansı, siyah ahududu ile karıştırmamak gerekir.  İlkbahar sonunda açan çiçekleri arıları kendilerine çeker ve bala koyu bir renk ve meyvemsi bir tat verir.

Romantik yaz rüyalarının tatlı duygularını uyandıran kokusudur Böğürtlen Esansı … Modern kadınların özgürlük temsilcisidir. Doğal sabunların banyolardaki özüdür. Mis kokusudur. Taze aroması sabunla birleştiğinde istediğimiz keyfi sunar. Yaptığınız ürünlerinizde aromatik yapısı farklı ambiyanslar yaratır. Soğuk yöntem sabun yapımının yanın da krem ve losyonlarınızda kullanabilirsiniz. Sabun bazı ile hediyelik sabunlarınız için de size mutlu edecektir.

 

Böğürtlen Esansı’nın o keyifli tadı stoklarınızın neşesi olacak!

Ek bilgi

AğırlıkYok
Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…