(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Aloe Vera Ekstraktı – Aloevera Extract

 150,00 575,00

Aloe Vera Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

ingredients: Water, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: ALOEVREKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

ALOE VERA EKSTRAKTI (Aloevera Extract)

Aloe Vera Ekstraktı nedir? Onun için gelmiş geçmiş en iyi güzellik iksiri diyoruz. Üstelik cildimize dost! Hatta saçlarımıza da dost bir ürün! Bu yüzden ondan hiç vazgeçemedik. Hatta stoklarımızda hep liste başı yaptık. Özellikle Bitkisel Ekstraktlar arasında en popüleri. Başka bir deyişle Doğal Ekstarktlar için en çok kullanılanı. Başka bir deyişle şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı hep onunla oluyor. Bu nedenle saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı onunla keyifleniyor. Cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı da onunla popüler. Biz sizlere Aloe Vera Ekstraktı diyoruz! Kısacası hiç düşünmedin alın diye tembihliyoruz!

Aloe Vera İksiri Nedir? Aloe Vera Ekstresi Nedir?

Doğal Ekstraktlar içinde Aloe Vera Ekstresi aminoasit ve yağ asitleri bakımından zengindir.  Aynı zamanda daptojen ismi verilen bu tür dengeleyici maddeye sahiptir. Şampuan yapımı, krem yapımı için idealdir. Bu yüzden adeta bir vitamin ve mineral deposudur. İçerisinde A, C, E vitaminleri, folik asit, kolin bulunur. Hatta B1, B2, B3, B6 ve B12 vitaminleri, kalsiyum, magnezyum da vardır. Temiz içeriğiyle losyon yapımı için de kullanılır.  Bunun yanında çinko, krom, selenyum, sodyum, demir ve potasyumdan zengindir. Kısacası 200’ün üzerinde bileşene sahiptir.

Cildimiz için sorunlarda önceden tedbirini almamız için idealdir. Bitkisel Ekstraktlar bu yüzden cilt nemimizi korumamız açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı sürecinde kullanılır. Aloe Vera Ekstresi aynı zamanda leke, akne, sarkma gibi istemediğimiz sonuçlar için tercih edilir. Cilt maskesi yapımı için popülerdir. Aynı zamanda toz ve kirden oluşan sivilce ve akne gibi problemler için kullanılmasıyla ünlüdür.  Bunun yanında soluk bir yüzden, gözeneklerimizin genişlemesinden korumasıyla bilinmektedir. Özellikle renk eşitsizlikleri için tercih edilir. Aloe Vera Ekstresi bunun yanında saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için popülerdir.

Cildimizin yapısı birbirimizden farklıdır. Aloe Vera Ekstraktı her cilt tipi için uygundur. Temiz içeriklidir. Bitkisel Ekstraktlar listemiz kaliteli ve güvenilirdir. Verdiğiniz hediyelerinizde hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı süreçlerinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Losyon yapımı içinde tercih edilmektedir. Saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için aranan ekstredir. Doğal Ekstraktlar cilt maskesi yapımı için güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…