(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sinameki Ekstraktı – Senna Extract

 160,00 600,00

Sinameki Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Cassia Angustifolia Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: SNMEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

SİNAMEKİ EKSTRAKTI

Sinameki Ekstraktı Nedir? Saçlarınızın hızlı bir şekilde uzamasına bir yardımcı mı arıyorsunuz? Üstelik cildiniz çok mu kuru? Hatta daha parlak bir görünüm mü istiyorsunuz? Aynı zamanda yaptığınız ürünlerde istediğiniz sonucu alamıyor musunuz? Çünkü çözümü çok basit! Sinameki Ekstresi… Bu yüzden Sinameki Ekstraktı cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı uzun zamandır onunla oluyor. Bununla birlikte Bitkisel Ekstraktlar statüsünde. Özellikle şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımında harika sonuçları var. Lakin saç bakım ürünü yapımı, saç maskesi yapımı için ideal. Ancak Doğal Ekstraktlar olarak kullanılıyor. Bu yüzden Sinameki Ekstraktı nedir? Neden bu kadar çok tüketiliyor? Birlikte araştıralım…

Sinameki Ekstresi Nedir? Kullanım amaçları Nedir?

Sinameki bitkisinin özlerinden Sinameki Ekstresi oluşturulmaktadır. Özellikle saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Bu yüzden kırık ve yıpranmış saçlara nem verdiği bilinmektedir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde onarım sağlar. Üstelik saç derisini yumuşatmaktadır. Bunun yanında saçların ışıldamasını sağlar. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bununla birlikte kepek ile sorunları çözmeye çalışır. Üstelik saç bakım ürünü yapımında harika sonuçlar verdiği için tercih edilmektedir. Sinameki Ekstresi sonuçta ürünlerinizin kalitesini arttırır. Kısacası saç maskesi yapımı sonuçları mükemmeldir.

Sinameki Ekstresi ciltte sivilce sorunlarıyla savaşır. Aynı zamanda derinin pul pul dökülmesine karşı etkilidir. Bu yüzden cilt kuruluğu için nem kazandırmaktadır. Bunun yanında güçlü bir antioksidan etkisi vardır. Bu nedenle cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Bu yüzden cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı sürecinde kullanılır. Sinameki Ekstresi özellikle temiz içeriklidir. Şampuan yapımı ve krem yapımında çok kullanılır. Başka bir deyişle nem bombasıdır. Bitkisel Ekstraktlar olarak istenilen sonuçları verir. Bundan böyle Losyon yapımı için de tüketilir.

Sinameki Ekstraktı temiz içeriklidir. Özellikle kalitelidir. Aynı zamanda Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Bu yüzden Doğal Ekstraktlar olarak kullanılabilir. Hatta listelere alınabilir. Özellikle cilt serumu yapımı, saç maskesi yapımı, şampuan yapımı için kullanılır. Bundan dolayı krem yapımı, losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için iyidir. Çünkü cilt maskesi yapımı için istenilen sonucu verir. Bu yüzden verdiğiniz hediyelerinizde Sinameki Ekstresi ile güvenle kullanabilirsiniz. Böylelikle doğal ürünlerinize imzanızı atabilirsiniz.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…