(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Zencefil Ekstraktı – Ginger Extract

 150,00 575,00

Zencefil Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Zingiber Officinale Root Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: ZNCEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

ZENCEFİL EKSTRAKTI – Ginger Extract

Zencefil Ekstraktı Nedir? Dünyanın en ünlü güzellik sırrı! İşte “Doğal Altın”!  Bitkisel Ekstraktlar geçmişten bu yana her daim kullanılıyor! Hatta son zamanların cilt ve saç bakımında en ünlüsü. Başka bir deyişle cilt için efsaneler yaratıyor. Üstelik cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı kraliçesi. Lakin Doğal Ekstraklar arayışında saçlar için efsaneler yaratıyor. Kısacası şampuan yapımı ve saç maskesi yapımı sürecinde en büyük yardımcı. Bununla birlikte saç bakım ürünü için en çok o tercih ediliyor. İşte Zencefil Ekstraktı ( Ginger Extract ) ile ilgili bilmediklerimiz…

Zencefil Nedir? 

İlk olarak zencefil dünyanın en ünlü baharatlarından biridir. Ancak zencefil ufak bir bambu bitkisine çok benzer. Bunun yanında kreme çalan rengiyle bol suludur. Bitkisel Ekstraktlar statüsündedir. Üstelik saç ve cilt güzelliğimiz için vazgeçilmezdir. En çok tropik ülkelerde yetişir. Yunanlılar ve Romalılar keşfetmiştir. Başka bir deyişle ülkemizde nemli ve ılıman iklimli bazı bölgelerde olur. Aynı zamanda zencefil özlerinden Zencefil Ekstraktı oluşturulur. Bundan dolayı şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı için kullanılır. Cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı için de tercih edilir. Saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı süreçlerinde en sevilen ekstredir.     

Zencefil Ekstresi faydaları nedir?

Doğal Ekstraktlar güzel bakımlı bir cilt için kullanılır. Cildimizin derinlemesine temizliğini sağlar. Siyah noktalar için birebirdir. Cilt kızarıkları için tercih edilir. Cilt lekelerine karşı iyi geldiği bilinir. Saçlar için bakım sağlar. Sağlıklı ve uzun saçlar için idealdir. Saç kırıkları giderilmesi için de kullanılır. Saçları derinlemesine temizler ve parlaklık sağlar. Zencefil Ekstresini mucizevi etkiler bırakan, bizler için “doğal altın” şeklinde değerlendirebiliriz.

Sabunaria kalitesi ile ekstremiz özenle satışa sunulmuştur. Üstelik atölyelerinizde temiz içeriğiyle liste başı olacaktır. Aynı zamanda saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı aşamasında iksirdir.  Bunun yanında Doğal Ekstaktlar serisini tüm formülasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Cilt maskesi yapımı yaptığınız ürünlerde kaliteyle buluşacaktır. Son olarak Bitkisel Ekstraktlar Sabunaria güvenilirliği her zaman yanınızdadır. Bu yüzden Zencefil Ekstraktı da kalitesiyle sizlerle buluşmuştur!

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…