(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Aloe Vera Sabunu

 80,00

Doğal el yapımı sabun. Aloe vera yağı içerir.

Stok kodu: ALOE-SOAP Kategoriler:

Açıklama

ALOE VERA SABUNU

Aloe Vera Sabunu’nun büyüsüyle kendinizi şımartın!

Son günlerde cildin biraz donuk mu görünüyor? Yalnız değilsin! Hepimiz için stresli geçmiş olan bir yılın ilk etkilerini cildimizde fark ediyoruz. O halde Aloe Vera Sabunu’nun tazeliğiyle buluşmanın tam zamanı!

Güzellik banyosu ve cilt bakımı için tarihte ilk defa M.Ö 4000 yıllarında Mısırlılar tarafından kullanılmaya başlayan, güzelliğiniz için olağanüstü etkilere sahip Aloe Vera Sabunu cildinizi temizlerken doğal kokusu ve ferahlığıyla keyifli bir his yaratır. Mısırlılar tarafından “Ölümsüzlüğün Bitkisi”, Kızılderililerin “Cennetin Asası” ismini verdiği Aloe Vera o kadar çok faydası olan bir bitkidir ki, özellikle insan vücudunu güzelleştirmek ve yenilemek adına evrimleşmiştir.

Bakımlı ve güzel görünmenin sırrını hepimiz biliyoruz! Aloe Vera Sabunu’nun en belirgin özelliği cildinizin daha güzel ve temiz bir cilde kavuşmanızı sağlar. Cildinizin ihtiyacınız olan nemi sağlayarak, bol köpüğü ile el ve vücut hijyeninizi korumanıza yardımcı olur, sizi doğanın tazeliğiyle buluşturur. İçerdiği yağ, vitamin ve mineraller sayesinde cildinizi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

Doğanın bize sunduğu ipeksi bir dokunuşu, hoş bir kokuyu, doğal bir temizliğin bize verdiği huzuru hangimiz istemez ki? Işıltılı, canlı bir cilt için Aloe Vera Sabunu’nun eşşiz büyüsü, canlılık katan ferahlığı ve tazeliği gün boyunca kaybettiğiniz duyularınızı harekete geçirir. Uyumlu birleşimi cildinizi narince temizler. Size de kendinizi daha çok sevmek kalır!

Gününüzün her daim keyifli geçmesini sağlayan, doğallığıyla ve bitkisel içeriğiyle içerisinde hiçbir kimyasal ve katkı maddesi içermeyen Aloe Vera Sabunu’nu her yaş grubu güvenle kullanabilir.

O halde kendinizi Aloe Vera Sabunu farkıyla şımartabilir, sevdiklerinize daha da ötesi orijinal bir armağan alabilir, kurumsal hediyeler konusunda fark yaratabilirsiniz!

Hoşunuza gidebilir…