(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ananas-Papaya Esansı

 65,00 490,00

Pineapple-Papaya fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ANPAP Kategoriler: ,

Açıklama

ANANAS – PAPAYA ESANSI

Pineapple-Papaya fragrance.

Tropikal Meyve Özlerinden Gelen Büyü…

Sıcacık bir yaz günü, lezzetli tropikal meyvelerin kokuları eşliğinde sahilde uzandığınızı farz edin! Denizin dalgaları kıyıya özgürce vuruyor… Gökyüzünün ışıltısı, güneşin sıcaklığı kavuruyor bedeninizi… Dalga sesleri çınlıyor kulaklarınızda… Eşsiz bir kokunun, tropikal meyve özlerinin, keyifli bir hazzın kalbinizdeki sesi bu…

Şimdi banyonuzda, aynanın karşısındasınız! Bu duyguları tekrar hissedin! Elinizdeki sabunun tropikal meyve özlerinden gelen kokusu yine ruhunuzu sarsın… Her köpüğünde yaşamın mutluluğu, keyfi süzülsün ellerinizden… Banyonun, duş almanın keyfini Ananas ve Papaya Esans’lı tropikal kokular eşliğinde yapmanın o eşsiz hazzını yaşayın!

Güney Amerika’dan gelen, sıcak ülkelerde yetişen meyvesi iri, güzel kokulu ve lezzetli bir meyvedir Ananas. 1555’de Jean de Lery tarafından Brezilya’da keşfedilmiştir. Oradan İngiltere’ye götürülüp sonra da Fransa’da yetiştirilmiştir. En güzel kokan meyve familyasındadır Ananas.

Papaya orta ve güney Amerika kıtasına ait geleneksel ve önemli meyvelerden biridir. Yetiştirildiği coğrafyadan dolayı ülkemizde tüketimi Ananas’tan biraz daha azdır. Rahatlatıcı ve sakinleştirici kokusuyla tropikal meyveler arasında en çok kullanılanıdır.

Bu nadide meyvelerin birleşiminden oluşan eşsiz Ananas – Papaya Esansı doğal sabunlarınıza tropikal esintileri yaşatacak, sakinleştirici etkileriyle cildinizde fark edilir bir rahatlık sağlayacaktır.

Hepimizin sevdiği, haz duyduğu kokular birbirinden farklıdır. Hoşlandığımız birçok koku bize keyifli anlar yaşatırken, en sevdiğimiz duygularımızı da açığa çıkarmamızı sağlar.

Farklı duygular hissetmemizi sağlayan kokular, keskindir. Ananas – Papaya Esansı keskin bir kokudur. Rahatlatıcı etkisi birçok insan üzerinde olumlu sonuçlar vermiştir. Sabah kalktığınızda sizi ferahlatacak en önemli etkendir sabun kokusu. Yüzümüzü yıkadığımızda güne huzurlu başlarız. Yaptığımız bir banyo bizi güne enerji dolu başlatır. Bu enerji oluşumunu Ananas – Papaya Esansı ile şahlandırabilirsiniz.

Evinize gelen misafirlerinizin, iş yerlerinizin, iç mekanlarınızın, banyolarınızın enfes tropikal özlü Ananas – Papaya Esansı ile kokmasını istiyorsanız, vereceğiniz hediyelerinizde yaz esintisi keyfinin yaşanmasını ertelemeyin! Creatif hazırladığınız dekoratif sabunlarınıza Ananas – Papaya Esansı eklemek için beklememelisiniz!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…