(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Aura Esansı

 80,00 590,00

Aura Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-AURA Kategoriler: ,

Açıklama

AURA ESANSI

Bazen baş döndürücü bir koku duyarız… Güzel bir kadın veya erkek geçer yanı başımızdan. Hatta kafamızı çevirip kokunun geldiği yöne doğru bakarız. Bundan dolayı onlar için “Aurası yüksek” olarak da düşündüğümüz olur. Bununla birlikte “Farklı bir aurası var” diye de konuşuruz. Bundan dolayı işte bu durum kişinin kendine has enerjisiyle alakalıdır. Evde Doğal Sabun Yapımı, Parfüm Esansı ve Losyon Yapımı Esansı sürecinde de bu böyledir. Yaptığımız ürünlerde kullandığımız kokular ürünlerimize enerji verir. Sonuçta aurasını yükseltir. Kaliteli bir Aura Esansı yaptığınız doğal ürünlerinizde kokusuyla satışlarınızı da etkileyecektir.

Aura Nedir? Aurası yüksek kokuları neden kullanmalıyız? 

Aura tanım olarak kaynaklara göre “İnsanın enerjisini canlılık ve parlaklığını ifade etmek için kullanılan bir terimdir. Bazı durumlarda renk ve boyut olarak da kullanılmaktadır.” şeklinde ifade edilmektedir.

Sonuçta bizler basitçe düşünelim:

 

-İlk olarak Aura bütün varlıklar için kullanılabilir.

-Başka bir deyişle insan vücudunu sarmalayan bir enerjidir.

-Üstelik her bölüm farklı bir enerjiyi temsil eder.

-Hatta kendine göre renkleri bulunur

-Bundan dolayı her rengin kendine özgü bir anlamı vardır

-Sonuçta kendine özgü rengi ifade eden elektromanyetik bölüme Aura ismi verilmiştir.

 

Ancak aurası yüksek kokular Evde Doğal Sabun Yapımı sürecinde enerjileriyle ürünleri daha yüksek bir potansiyele çıkardığı düşünülür. Başka bir deyişle aura kokusu “Keskin bir çiçek kokusuna benzer. Enerjisi yüksek olan kalıcı bir kokudur” şeklinde tanımlayabiliriz.

 

Aynı zamanda ruhsal olarak aura içimizde yaşadığımız duygusal ve psikolojik gelişmeleri kapsamaktır. Enerjimiz yüksek bir zamanda yaptığımız doğal ürünler daha sağlıklı ve göz alıcı olacaktır. İşte bu yüzden yüksek enerjili, bunun yanında  “auramız yüksek” zamanda yaptığımız bir ürün satışlarımızda kendini hissettirecektir.

 

Losyon Yapımı Esansı sürecini ele alalım. Kendimizi kötü hissettiğimiz günde kullandığımız bir esans yaptığımız ürünümüzle uyuşmayabilir. Sonuçta hüsrana uğrayabiliriz. Aynı zamanda auramız yüksek bir esnada kullandığımız koku losyonumuzu daha da çekici ve enerjili hale getirecektir. Sabunaria kalitesi Sabun Esansı seçimlerinizde size en doğru yolu gösterecektir. Unutmayın Aura Esansı bizlere ve ürünlerinize hayat verir! Son olarak güzel kokularda seçiminiz kaliteli Parfüm Esansı ile olur…

 

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…