(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Blg Poor Esansı

 80,00 590,00

Blg Poor Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-BLGPR Kategoriler: ,

Açıklama

BLG POOR ESANSI

Kullandığınız kokunuzla hakkınızda konuşulmasını ister misiniz? El yapımı doğal ürünlerinde dikkat çekmek ve fark yaratmak kim istemez ki? Üstelik Evde Doğal Sabun Yapımı,  arayışlarınız için kullandığınız anda vazgeçemeyeceğiniz bir doğal esans… Başka bir deyişle kakuli ve sandal ağacı özlerinden cin zencefile, tütün çiçeğinden hindistan cevizi ağacının odunsu kokusuna! Bundan dolayı Blg Poor Esansı ile erkeksi kokular zincirinde sizleri bambaşka hayallere davet ediyoruz.

Güzellik ve bakım için kullandığımız kokular bizleri nasıl etkiler?

Bakımı seven hepimiz güzel kokmak için birçok esans denemesi yapıyoruz. Bunun yanında bakımlı olmak ve güzel kokmak hepimizin hakkı. Doğal ürün tutkunları olarak bizler; kullandığımız bakım ürünlerimizin de doğal ve kaliteli olmasını istiyoruz. Evde Doğal Sabun Yapımı sürecimizde aynı zamanda yaptığımız ürünlerde deneyerek istediğimiz esansları kullanıyoruz. Üstelik koku duyusu hepimizde farklılıklar gösterebiliyor. Bu nedenle bazen ferahlık, temizlik, doğallık kokuları ararken; bazen de keskin, kalıcı esans arayışımız olabiliyor.

Blg Poor kokusunun limbik sistem ile bağlantısı var mı?

Öncelikle kaynaklara göre Limbik sistem, beynin derinliklerinde bulunan ve temelde duygu ve davranışların düzenlenmesi, uzun süreli hafıza, motivasyon ve koku duyusunun işlenmesinden sorumlu beyin bölgelerinin ortak adıdır. Beynin ödül merkezi de burada bulunur.” şeklinde tarif edilmektedir.

Bununla birlikte “erkeklerin neden çok parfüm ya da esans kullanıyorlar?” konusuna da açıklık getirebiliriz. İşte bunun nedeni beynimizdeki limbik sistemdir. Aynı zamanda kokular duyularımızı yönlendirmektedir. Başka bir deyişle erkek ya da kadın fark etmez çoğu zaman çevremizi etkilemek, özgüvenimizi arttırmak adına kokuları tercih ederiz. Kokular sizin hakkınızda birçok şey söyleyebilir. Ancak esans kullanımı çok kritik bir noktadır. Her koku her mevsimde kullanılmaz. Lakin kullandığımız temalar ve tarzımızda esans seçiminde etkileyici etkenler arasındadır.

Sabunaria esansları bin bir çeşidi ile bu aşamada tercihlerinize yönelik sunulmuştur. Aynı zamanda kaliteli ve güvenilir esans Evde Doğal Sabun Yapımı sürecinizde sizlere yol gösterecektir.  Bu yüzden kalıcı, erkeksi, fark yaratan koku seçiminizde Blg Poor Esansı sizlerle…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…