(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Café de Chocolaté Esansı

 65,00 490,00

Café de Chocolaté special fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-CAFECHOCO Kategoriler: ,

Açıklama

 

CAFE DE CHOCOLATE ESANSI

İşte en sevdiğimiz koku! Kahvenin çikolatayla olan efsanevi serüveni… Üstelik el yapımı doğal sabunlara, kremlere, şampuanlara, banyo malzemelerinize hayat veren büyüleyici bir yolculuk… Öncelikle kahve ve çikolatanın efsane kokusunu sevenler burada mı? Sabun Esansı arayışınızı bundan böyle bitiriyoruz! Başka bir deyişle Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı arayışınıza Cafe de Chocolate Esansı ile tatlı bir mola vermenizi istiyoruz!

Kahve ve çikolatanın uyumlu kokusunu neden severiz?

Öncelikle mutlu olduğumuz zamanlarda keyfimizi daha da arttıracak bir kahve seçimi yapmak isteriz. Bununla birlikte yorgunluğumuz, stresimiz içtiğimiz çikolatalı kahve ile birdenbire alıverir. Bu yüzden birden çok mutlu oluruz. Kısacası bir yudumunun kokusu bizleri en güzel hayallerimize götürür. Özellikle harika iki lezzetin buluşması ile ortaya çıkar çikolatalı kahve kokusu. Bunun sebebini hiç düşündünüz mü? Çikolatalı kahve kokusu bizi neden mutlu ediyor? Çünkü çikolatalı kahvenin zengin aroma kokusu beynimizdeki koku hafızamızı uyarıyor. Serotonin seviyemizi başka bir deyişle mutluluk hormonumuzu arttırıyor. Fakat vücudumuz bizi uyandırması için bir mekanizması var. Lakin bu yapı günün belli saatlerinde kortizol hormonumuzu arttırıyor. Kısacası kortizol dediğimiz en korkutucu olan stres hormonumuz. Bundan dolayı bu hormonumuzun arttığı saatlerde içtiğimiz bir çikolatalı kahve kokusu bizi büyülemeye yetip artıyor.

Bu yüzden yaptığımız Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı sürecinde kullandığımız Cafe de Chocolate kokusuyla bizi keyiflendirecek. Üstelik verdiğimiz el yapımı doğal hediyelerde enerjimizi arttıracak. Bununla birlikte çocuklarımız banyolarda şenlenecek. Son olarak banyolarımızda bambaşka bir keyif olacak.

Fazlasıyla popüler esanslarımızdan biri olan Cafe de Chocolate kokumuz temiz içeriğiyle de Evde Doğal Sabun Yapımı aşamalarınızda keyif katmaya aday… Hatta yaptığınız doğal bir kremde cildinizdeki bu koku sizi mutlu etmeye yetecek. Losyonlarınıza hayat verecek. Böylelikle doğal sabunlarınızı kokusuyla daha da muhteşemleştirecek. Saçlarınız Cafe de Chocolate kokusuyla daha da şenlenecek.

Son olarak Sabunaria kalitesi ile sizlere sunduğumuz esansımız Sabun Esansı arayışında popülerliğiyle satışlarınızı artıracak. Evde Doğal Sabun Yapımı ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı arayış sürecinizde en büyük yardımcınız olacak. Bundan dolayı Cafe de Chocolate Esansı mutlaka stoklarınızda yer almalı. Özellikle kalite her zaman önceliğinizse Sabunaria farkı ile yaptığınız ürünler mutlaka fark yaratacaktır.

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…