(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Çakra Esansı

 65,00 490,00

Çakra Esansı. Chakra Fragrance. Sabun üretimi içindir.

 

Stok kodu: ESANS-CAKRA Kategoriler: ,

Açıklama

ÇAKRA ESANSI

Chakra Fragrance

Banyolarınızda Spa Keyfi Yaşamaya Hazır mısınız?

Tüm haftanın yorgunluğuyla evinize geldiniz… Sıcacık bir duşa ihtiyacınız var. Banyonuza girdiniz ve küvetinizi doldurmaya başladınız. Sıcak suyun etkisiyle ortama muhteşem bir rahatlık havası geldi bile… Şimdi Çakra Esansı kullanarak yaptığınız çok özel sabununuzu deneme vakti! Mis gibi bir koku yayıldı çevrenize. Gözlerinizi kapattınız ve en güzel hayallerinize daldınız… Geçmişte kalan ne var ne yoksa gözlerinizin önünden aktı gitti… Temizliğin yaptığınız sabunun mis kokusuyla arınırken, bir taraftan da beyniniz de Çakra Esansı’nın o büyülü kokusuyla harekete geçti. Bilinçaltınız silme işlemi gerçekleşmese de, bilinçaltınızı yeniden programlama ya başladınız bile! Olumsuz duygularınıza yüklediğiniz anlamlar Çakra Esansı ile değişiverdi işte!

İşte Spa’ların vazgeçilmezi, banyolarınızın baş tacı Çakra Esansı böyle bir esanstır. Duygularımızın dilidir. Kokuların beynimizle çok büyük bir ilgisi olduğundan ve bizleri harekete geçirdiğinden bahsetmiştik. Bitkilerin kabuk, yaprak, çiçek, meyve, tohum, sap, kök gibi farklı yerlerinden çeşitli yöntemlerle elde edilen güzel kokuların da beden-ruh-zihin dengesini kurmayı amaçladığını da biliriz. Bu yüzden Çakra Esansı Spa’ların ve banyoların en çok tercih edilen kokularından birisidir. Beş duyu organımızın içinde bilinçaltımızı uyaran tek duyumuz kokudur. Bu yüzden kozmetik ürünleri ve doğal sabun yaparken kullandığımız kokuların kaliteli olması çok önemlidir.

Doğayı seven, doğayla özdeşleşen, doğanın bizlere verdiği nimetleri sonuna kadar kullanmayı görev haline getiren bizler; koku mucizesinin bedenimizde aradığımız dengeyi sağladığına sonuna kadar inanıyoruz. Tabi ki Çakra Esansı’nı kullanarak çakra dengelerimizi kırmak için bir yöntem olarak kabul ediyor, ailemiz ve çevremizden aldığımız çekirdek inançlarımızı bilinçaltına attığımız düşünce kalıplarımızı kökenine inerek farkında olduğumuzu biliyoruz!

İşte tam da bu sebeple; kokusuyla hayatımızdaki fazlalık hissettiğimiz her şeyden, kötü duygulardan, enerjisi ile bizi yoran insanlardan arınmamız için bize yol gösterecek muhteşem bir kokudur Çakra Esansı!

Kabul ediyoruz ki; bir koku ürün yapımının en önemli malzemelerinden birisidir. Malzeme listelerin en önemli maddeleridir. Seçiminiz hangi yönde olursa olsun; Çakra Esansı’nın büyülü kokusu ile tanışmak, size en değer verdiğiniz tüm duyguları açığa çıkarmanızda yardımcı olacaktır.

Şimdi bedeninizin blokajlarını Çakra Esansı ile kırarak, satışları artırma vakti geldi!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…