(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Defne Esansı

 65,00 490,00

Daphne fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-DEFNE Kategoriler: ,

Açıklama

DEFNE ESANSI

Daphne fragrance.

Dünya Çapında Ün Yapmış Ölümsüzlük Kokusu…

Bazı evlerde sıradışı türden koku duyarsınız. Bu entresan koku sizde farklı bir merak uyandırır. Duyduğunuz koku sizde inanılmaz bir rahatlık hissi yaratır. Oraya her gittiğinizde aynı kokuyu ararsınız. Temizliğin bir başka ferahlığıdır bu koku. Küçücük bir sabundan gelen, sizi bambaşka diyarlara götüren o şahane hisleri tekrar tekrar yaşamak istersiniz. Ruhunuzu, bedeninizi temizlerken beyninizin içini de boşaltırsınız.

Sade, alçak gönüllü ancak lüks bir kokudur Defne Esansı. Ülkemizde Akdeniz defnesi ismiyle de anılır. Yapraklarının uzunluğu 4 ila 8cm. arasındadır. Kendine has aroması Akdeniz iklimi kokar. Dört mevsim yeşil kalmasıyla bilinir defne ağaçları. Keskin kokusu ile dillerden düşmemesi ile tanınır.

Mitoloji sayfalarında “Ölümsüzlük Otu” diye geçer. Hem rahatlatan, hem de mutluluk veren kokusu, diğer pek çok özellikleriyle en sevilen bitki kokularının başında gelir.

Apollon’un Kutsal Ağacı Efsanesi

Yunan Mitolojisi’ne göre defne yaprağının oluşumu ile ilgili bu efsanenin geçtiği yer, Harbiye’dir. O zamanlardan bu yana kazanılan zaferler defne dalı ile ödüllendirilir. Rivayete göre bugün hala Defne’nin gözyaşları Harbiye’de şelaleler meydana getirmektedir.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…