(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Bazı

 200,00 1.900,00

Sabun yapımı içindir.

Stok kodu: BAZ01 Kategoriler: , , ,

Açıklama

Sabun Bazı – Erit Dök Sabun Bazı – Soap base

Hediyelik sabun yapımı giderek büyüyen bir sektör. Hernekadar sektörde ki aktör sayısı artsa da ortaya çıkan yenilikler  kolay kolay popülerliğini yitirmeyeceğini göstermektedir. Eskiden bulması zor olan hammaddeler şimdi çeşit bolluğu ile bir tık ötede. Eğer hediyelik sabun yapacaksanız size lazım olan en önemli şey sabun bazıdır. temel iki türlü baz vardır, şeffaf ve beyaz sabun bazı. Unutmayın bilen bilir kalitesiz bazlar sizi zor durumda bırakır. Müşteri memnuniyeti bu işin olmazsa olmazları. Memnun bir müşteri size birden fazla müşteri getirir. Dolayısıyla erit dök sabun bazı seçerken kaliteli olanını almanızda fayda vardır.

Sabun Bazı ile sabun yapımı

Erit dök sabun bazı olarak ta bilinen bazı, el yapımı ve hediyelik yapımında kullanılmaktadır. İçeriğinde doğal yağlar, gliserin ve diğer bileşenler bulunmaktadır. Soap base eritme işlemi, mikrodalga fırında yada benmari usulü olmalıdır. Sıvı hale geldikten sonra isteğe bağlı olarak sabun boyası ve esansı eklenebilir.  Aynı zamanda yapmış olduğunuz sabun hoş bir kokusu olsun istiyorsanız  boya ile renklendirebilirsiniz. Renklendirme işlemi bittikten soğuyup, katılaşması için kalıplara dökebilirsiniz.

Toptan Sabun Bazı

Üretimleriniz için toptan erit dök (şeffaf – beyaz) sabun  bazı satışımız mevcuttur. Almak istediğiniz miktarlar yüksek ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. aynı zamanda kozmetik hammadde satışlarımız ile üretiminize destek olmaktayız. Bazı ile karıştırmak istediğiniz bitkisel yağları, esansları ve boyaları çeşitlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Ek bilgi

AğırlıkYok
Kaç kg

1 kg, 5 kg, 10 kg

Renk

Şeffaf, Beyaz

Hoşunuza gidebilir…