(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Gül-Gingseng-Sirke Karışım Ekstraktı

 245,00 950,00

Gül-Gingseng-Sirke Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Glycerin, Iris Florentina Root Extract, Panax Ginseng Root Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract

Açıklama

GÜL GİLSENG SİRKE EKSTRAKTI

Gül Gilseng Sirke Ekstraktı Nedir? Özellikle gülün nemlendirici mucizesi, sirkenin doğal tonik etkisi, Ginseng’in antioksidan etkileriyle ekstre olarak sizlere sunuldu. Hatta Gül Gilseng Sirke Ekstraktı cilde ve saçlarınıza etkisine inanamayacaksınız! Üstelik sizin için şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımında çok popüler olacaktır. Aynı zamanda Gül Gingseng Sirke Ekstraktı saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanabilirsiniz. Bunun yanında saç maskesi yapımı ve cilt serumu yapımı için Gül Gilseng Sirke Ekstresi iyi sonuçlar veriyor. Bu nedenle Doğal Ekstraktlar arasında çok tercih edilmektedir. Bununla birlikte Gül Gilseng Sirke Ekstresi temiz içeriğiyle Bitkisel Ekstraktlar statüsünde.

Gül Gilseng Sirke Ekstresi Nedir? Cilt ve saçlar için faydaları nedir?

Öncelikle Gül Gilseng Sirke Ekstresi içeriğinde birçok aktif maddeler içerir. Bu yüzden cilde dosttur. Aynı zamanda doğal bir nemlendiricidir. Hatta cilt bariyerini korumasıyla bilinmektedir. Cildin pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar. Bununla birlikte cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı için uygundur. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bu yüzden doğal temizleyicidir. Gül Gilseng Sirke Ekstresi tonik etkisi vardır. Bununla birlikte tahriş olmuş ciltlerde etkilidir. Son olarak şampuan yapımı ve krem yapımı için kullanılır.  Aynı zamanda cilt dokusunun pürüzsüz görünmesinde yardımcıdır.

Bundan dolayı antioksidan özellikleri vardır. Gül Gilseng Sirke Ekstresi Hatta cildin serbest radikallerle savaşmasını sağlar. Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için idealdir. Aynı zamanda Gül Gilseng Sirke Ekstresi saçlar için çok faydalıdır. Ancak Gül Gilseng Sirke Ekstresi saçları besler. Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için popülerdir. Üstelik ışıl ışıl bir görüntü kazanmasına yardım eder. Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Gül Gilseng Sirke Ekstresi saç diplerini temizler. Böylelikle Gül Gilseng Sirke Ekstraktı saçların uzamasında faydalıdır.

Gül Gilseng Sirke Ekstresi Sabunaria kalitesi ile kullanıma uygundur. Aynı zamanda temiz içeriği ile listelerinize alınabilir. Özellikle cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için idealdir. Bu yüzden saç maskesi yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanılabilir. Bunun yanında Gül Gilseng Sirke Ekstresi saç bakım ürünü yapımı ve losyon yapımı için popülerdir. Ancak krem yapımı için çok tercih edilir. Bu nedenle Doğal Ekstraktlar arasındadır. Son olarak Gül Gilseng Sirke Ekstraktı Bitkisel Ekstraktlar için tercih edilebilir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…