(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Defne Yaprağı Ekstraktı – Lauris Nobilis Extract

 150,00 575,00

Defne Yaprağı Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci Name: Water, Glycerin, Lauris Nobilis Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: DFNEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

 

DEFNE YAPRAĞI EKSTRAKTI Defne Yaprağı Ekstraktı Nedir?

 İşte kadim medeniyetlerden bu yana güzelliğin ve zarafetin simgesi… Hatta yüzyıllardır onunla güzelleşiliyor. Aynı zamanda güzellik iksiri diyebileceğimiz nitelikte! Defne Yaprağı Ekstresi cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı aşamalarının en arananı. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar içinde en çok kullanılanı! Doğal Ekstraktlar arasında losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için ideal. Aynı zamanda cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı aşamalarınızda bir numaralı yardımcınız! Bu nedenle işte efsanevi Defne Yaprağı Ekstraktı ile ilgili bilinmeyenler…

Defne Yaprağı Ekstresi Nedir? Ekstre kullanım amacı nedir?

-Öncelikle kozmetik sektöründe antiseptik, tonik bir madde olarak çokça kullanılmaktadır. Özellikle kuru ciltler için çok faydalıdır. Bu yüzden pürüzsüz bir cilt için en iyi destekleyicilerinden biridir. Bitkisel Ekstraktlar arasında bolca tüketilir.

-Kuru ciltleri istediği nem dengesine ulaştırabilir. Özellikle kuru cilt çoğu insanın en büyük problemlerinden biridir. Hatta cildi nemlendirerek ışıl ışıl bir görünüme ulaştırır.

-Defne Yaprağı Ekstresi sivilce oluşumunu engeller. Aynı zamanda ciltteki bakterileri temizler.

-Bunun yanında ciltte bulunan yağ üretimini azaltır. Defne Yaprağı Ekstraktı ayrıca antioksidan etkisi vardır. Hatta ciltteki serbest radikallere karşı savaşır.

-Bu yüzden cildin yaşlanmasını azaltmasıyla tanılır. Özellikle cilt kızarıklarına karşı iyi gelir. Özellikle Cildi temizleyici etkisi vardır.

-Ciltte olan kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizler. Defne Yaprağı Ekstresi hatta cildi yumuşatarak parlaklık verir. Ciltte olan inflamasyonu azalttığıyla ünlüdür. Bu yüzden cilt tonunu eşitler. Ciltte oluşan renk farklılıklarını azaltır.

Doğal Ekstraktlar arasında popülerdir. Saç derisini nemlendirir. Kepek, kaşıntı ve saç dökülmeleri için birebirdir. Saçları ışıl ışıl yapar. Saça nem vererek doğal güzelliğine kavuşturur.

-Antiseptik, antispazmodik, antinevraljik’dir. Bunun yanında analjezik, vücudu temizleyici ve rahatlatıcıdır. Bol miktarda demir, manganez, kalsiyum ve magnezyum içerir.

-Aynı zamanda sivilce ve siyah noktaların azaltır. Cilt gençleşir, yağlı ve yorgun görüntüsünden kurtulur. Defne Yaprağı Ekstresinin içindeki vitaminler sayesinde, cilt arınır, yenilenir.

Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için malzeme arıyorsanız Defne Yaprağı Ekstraktı tam size göre. Bitkisel Ekstraktlar arasında en çok rağbet görenidir. Özellikle Losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için idealdir. Temiz içeriğiyle cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için rahatlıkla kullanılabilir. Doğal Ekstraktlar için tercihiniz Defne Yaprağı Ekstraktı ile mucizeye dönüşecektir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…