(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kahve Esansı

 65,00 490,00

Coffee fragrance. Sabun üretimi içindir.

 

Stok kodu: ESANS-KAHVE Kategoriler: ,

Açıklama

KAHVE ESANSI

Coffee fragrance

Kahvenin Kokusunun Yaşam Bulduğu Sabunlar…

Dünyanın her yerinde sevilerek içilen, kendine ait kültür oluşturan işte adını bile duyduğumuzda bizi kendimizden geçiren bir koku! Kahve kokusu… Sabahlarımızın, öğle yemeklerimizin, akşamlarımızın, uzun gecelerimizin kokusu… En büyük keyfimiz, en büyük sırdaşımız, en büyük dostumuz… En büyük arkadaşların, aşkların mimarı… Atalarımızın dediği gibi; “Kırk yıl dostluk sağlar bir fincan kahve. Ola ki bu dörtlük yerini bulur şu gönlümü dağlar bir fincan kahve…”

Yeni öğütülen bir kahvenin, taze demlenmiş bir filtre kahvenin, cezvenin içinde köpüren bir Türk kahvesinin kokusu elbette ki tadından çok daha fazla başka bir haz verir. Kahve yanından geçerken bile dikkatimizi çeker, dayanılmaz bir istek uyandırır. Kahve kokusu mistik bir havayla büyüler, peşinde gezdirir bizi…

Kokladığımız kokular iyi duygularımızı, güzel anılarımızı tetikler. Kahve kokusuyla beynimizin tat alma noktaları aktifleşir. Bu nedenle kahvenin o efsane kokusuyla duygularımızı tetiklemesi hiç de şaşırtıcı değildir. Hepimizin bu noktada kahveyle özel bir ilişkisi, farklı bir bağımlılığı vardır.

Sürekli kahve tüketiyorsanız, kahve kokusunun ne kadar etkileyici olduğunu biliyorsunuz demektir. Kokusuyla asil, keyfiyle keyfe değer kahveyi kim sevmez ki? Kahve, enerji metabolizmasında rol oynayan B vitaminleri riboflavin, niasin, pantetonik asit, magnezyum, potasyum ve manganez gibi birçok vitamin ve mineralden de ayrıca zengindir.

Kozmetik sektörünün her alanında büyük bir keyifle kullanılan kahve sokusu hayatımızın her alanında bizleri etkilemeye, şaşırtmaya devam etmektedir. Özellikle sabun yapımında en çok kullanılan esanslardan biridir Kahve Esansı! Banyoların en büyük asaleti, baş döndürücü kokusudur. Kahve Esansı ile yapılmış sabunlar en sevdiğiniz arkadaş ve dostlarınız için “40 yıllık hatrı” sembolize eder. Hediyelerin hasıdır. En hatırlısıdır. Ilık bir banyonun en büyük dostudur. Saçların, elin, yüzün en hassas anısı, değeridir.

Ortalama bir kahve çekirdeğinin içinde milyonlarca koku verecek hücre olduğunu düşündüğümüzde, doğanın en güzel kokusunu malzeme listelerimize eklemek için hiç beklemememiz gerektiğini anlarız. Dünyanın her tarafında milyonlarca insan tarafından tercih edilen Kahve Esansı yaptığınız ürünlerinize stil katacak, bambaşka ambiyanslarla online satışlarınızda dikkat çekecektir.

Keyifli sohbetlerin, sıkı dostlukların gizli kahramanı Kahve Esansı ile bol kahve kokulu günler dileklerimizle…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…