(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Kleopatra Esansı

 65,00 490,00

Kleopatra special fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-KLEOPATRA Kategoriler: ,

Açıklama

KLEOPATRA ESANSI

Kleopatra special fragrance.

Hırsın, ihtirasın, güzelliğin ve çekiciliğin kokusu…

Egzotik bir güzelliğin kokusu hiç şüphesiz çekicilik ile birleştiğinde yapılan sabunların ve doğal ürünlerin cazibesi dayanılmazdır. Bir koku dünyayı fetheder. Kokunun büyüsü ruhumuzu ve bedenimizi sardığında yaptığımız işlerimiz de bu cazibenin büyüsüne kapılır. Koku bizi yönetir. Sevgiyi, aşkı, ihtirası kokuşların içinde yaşarız çoğu zaman.

Çirkin de olsa kokusu güzel bir obje bizi bizden alır. Aynı şey çok büyük özenle yapılan sabunlar ve diğer ürünler için de geçerlidir. Özensiz kötü ve kalitesiz esans kullanılarak yapılan bir sabun kokusu şekli ve görünüşü ne kadar iyi olsa da bizi çekmez. Hatta çöp olur. Kötü kokan bir şampuan ne olursa olsun saçlarımıza ne kadar iyi gelirse gelsin çok fazla tercih edilmez örneğin. Hiç kimse ellerinin, yüzünün vücudunun kötü kokmasını istemez. Gerçek bir temizlik kokudur sonuçta.

 

İnsanlık tarihinin en etkili, en güzel, en hırsı, en çekici, en zeki kadınlarından biridir Kleopatra… Yaptığı makyaj günümüzde hala kullanılmaktadır. Saçlarının modeli dünyaya tarz olmuştur. Kokusu ile insanlık tarihini yerle bir etmiştir. Mısır Firavunluğuna kadar yükselen bu kadın o kadar çok filme, efsaneye, kitaba konu olmuştur ki artık gerçeğini kurgudan ayırmak bile zorlaşmıştır.

Kleopatra’nın o zamanlarda kullandığı parfüm fabrikası vardır. Rivayetlere göre spa ve güzellik salonunda kokuların büyüsüyle güzelleşiyordur. Ölüdeniz’e yolunuz düşerse kalıntılarını görebilirsiniz… Efsanelere göre bakışlarından daha ziyade kokusuyla aralarında tam 21 yaş fark bulunan 52 yaşındaki Sezar’a her şeyi yaptırmıştır. Yunan Tanrıçası Afrodit gibi giyinir, etrafındaki kızları aşk tanrısı gibi giyindirir, yardımcıları onun çevresini yanık şekerimsi bir esans ile yelpazelermiş. Bizim de Kleopatra Esansı’nda anlatmak istediğimiz ambiyans bu güçtür işte…

Antik Mısır Kraliçesi’nin gücünü ve kokusunu yaptığınız ürünlerinize yansıtmak isterseniz, Kleopatra Esansı’nı listelerinize eklemek için zaman kaybetmemelisiniz!

Unutmayın! Çünkü bir koku, bir hükümdarlık yönetir!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…