(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Lavanta Suyu – Lavender Water

 40,00 75,00

Lavanta suyu. Kozmetik üretimi içindir.

INCI : Lavandula Intermedia Water

CAS No : 90063-37-9

Açıklama

Lavanta Suyu – Lavender Water

Tanrıçaların Lavanta Kokulu Banyoları… Dağların ve ormanların tanrıçası Artemis’in güzellik iksiri, kutsal bitkisidir lavanta çiçeği… Lavanta çiçeklerinden elde edilen Lavanta Suyu’nu başından ayağına kadar sürdüğü, efsanelere konu olmuş mis gibi kokusudur.

Özellikle kozmetik sektöründe çok rağbet gören Lavanta Suyu, Akdeniz Bölgesi’nin dağlık bölgelerine özgü, nane ailesine mensup, hoş kokulu lavanta çiçeklerinden elde edilir. Lavanta Suyu özellikle cildinizin nem ihtiyacını karşılamada çok önemli bir görevi vardır.

Bitkisel içerikli çözümler dediğimizde aklımıza gelen ilk bitkilerden biri olan lavanta şüphesiz diğer aile üyelerinden farklı bir yere sahiptir. Kozmetik sektöründe krem, şampuan, sıvı sabun, banyo topları, dudak balmları, losyon yapımlarında ve daha birçok alanda kullanılan Lavanta Suyu’nun tende ya da ciltte bıraktığı muhteşem kokuyu fark ettiğinizde bile Lavanta Suyu hayatınızın olmazsa olmazı olacaktır.

Özellikle yağlı bir cilt tipine sahipseniz Lavanta Suyu’nu tonik olarak kullanarak cilt temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Zengin ve doğal içerikli Lavanta Suyu’nu yaz aylarında güneş sonrası yüzünüzü ve vücudunuzu serinletmek, nemlendirmek, rahatlamak için kullanabilirsiniz. Lavanta Suyu’nun saçlara da doğal parlaklık veren özelliğini de unutmamak gerekir.

Lavanta Suyu’nun içinde tamamen doğal lavanta içerikleri yer alır. Bu nedenle her yerde kullanılabilmektedir. Çantalarımızda taşıyabileceğimiz Lavanta Suyu’nu deodorant niyetine de doğal parfüm olarak da kullanabilirsiniz.

Kullanımı yaklaşık üç bin yıl önce Eski Mısır’da belgelenen, kurutularak dolaplara koyduğumuz bu eşsiz çiçek kokusunun bize verdiği ferahlığı doğallıkla buluşturmanın vakti geldi!

Mor lavanta çiçeklerinin sakinleştirici, dinlendirici muhteşem kokusunu ve pek çok alanda faydalı içeriğini taşıyan Lavanta Suyu’nun saymakla bitmez yararları ile özellikle cilt, saç bakımı ve kişisel bakımına önem gösteren sizlerin bu doğal efsaneyi baş ucundan ve stoklarınızdan ayırmayacağınıza eminiz!

Ek bilgi

Kaç ml

250 ml, 500 ml

Hoşunuza gidebilir…