(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Simli Gümüş

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Açıklama

SABUN BOYASI – SİMLİ GÜMÜŞ

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Otoritenin, Ciddiyetin Doğal Sabunlarda Işıltısı. Gümüş renginin sadeliğini hepimiz biliriz. Ciddi, otoriter gri renginin, gümüş parlaklığıyla yeniden doğuşudur… Tarz banyoların, ihtişamının yanında durgunluğu, saygınlığı ve sadakati temsil eder Simli Gümüş Sabun Boyası… Yaşam alanlarınızın, banyolarınızın gösterişidir… Şıklığın ve modernliğin doğal sabunlarınızda hayat buluşudur. Güçlü, kaliteli, parlak etkisiyle yumuşaklığın yanı sıra dolgun dokunuşlarıyla rahatlatıcı bir atmosferin yaratıcısıdır. Enerjisi yüksek, sade tasarımlarınızın ışıltısıdır. Zarif ve şık el emeği, göz nuru ürünlerinizin banyolarınızla bütünleşen yansımasıdır…

Her mekana rengi ve ışıltısıyla uyum sağlayan, zarafetiyle banyolarınızın son trendlere uygun moda rengidir Simli Gümüş Sabun Boyası…

Hepimiz renkleri algılarken farklı durumlar yaşayabiliyoruz. Çoğu zaman renklerin büyüsü ile aynı hisseleri yaşadığımız durumların yanı sıra; renkleri farklı algıladığımız zamanlarda olabiliyor. Gerçek şu ki yapılan araştırmalara göre herkes renkleri farklı algılıyor. Erkekler ile kadınlar bile renkleri farklı görebiliyorlar. Kadınlar rengin tonlarını ayırt etmede iyilerken, erkekler hızlı bir şekilde değişen renklerin ince ayrıntılarını hemen tespit edebiliyorlar. Hal böyle olunca, sabun renkleri ile ilgili trend seçimleri yaparken dikkat etmekte fayda var!

Alçak gönüllüğü ifade eden, uzlaştırıcı, dengeli, neşeli, uyumlu bir renktir gümüş… Simli görünümü banyolarınıza farklı bir etki katar. Rahat bir duruşun sembolüdür. Minimalist çigisi, özgün tarzıyla yaşamınıza hayat getirir.

Farklı bir yansımayı, farklı bir duruşu, farklı bir konforu sabunlarınızda, banyo tuzları ve banyo toplarınızda arıyorsanız eğer; sanatsal bir yorumla modern hediyelerinizde Simli Gümüş Sabun Boyası’nı kullanabilir, listelerinize bambaşka bir hava katabilirsiniz!

Simli Gümüş mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…