(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Lavanta Yağı (Organik) – Lavender Oil Organic

 265,00 2.000,00

INCI : Lavandula Angustifolia Flower Oil

Origin : France (Fransa)

Açıklama

ORGANİK LAVANTA YAĞI – Lavandula Angustifolia Flower Oil

Organik güzellik ürünlerine yönelmeniz için birçok sebep var! Üstelik organik içeriğiyle sizlere sunduğumuz bitkisel yağlar serimiz çok kaliteli! Soğuk pres Organik Lavanta Yağı sizler için satışa sunuldu. Çünkü popülitesi çok fazla. Serum, krem, losyon, şampuan yapımlarında bolca tercih ediliyor. Hatta el ve vücut kremi ve cilt bakım ürünlerinin kraliçesi! Soğuk Üretim Sabun Yapımı ve Doğal Sabun Yapımı aşamalarınızda Sabunaria kalitesi ve doğallığı sizlerle! Bundan böyle ondan vazgeçemeyeceksiniz! Neden organik ürünler kullanmalıyız? Organik yağlar neden fayda sağlar? sorularının yanıtlarını beraber araştıralım!

Neden organik sertifikalı ürünler kullanmalıyız?

İlk olarak doğal bir yaşam için “Organik Sertifikalı” ürünler kullanmamız kendimiz ve ailemiz için yapacağımız en önemli yatırımdır. Her gün doğal sabunlar, kremler, şampuanlar, kremler ve cilt bakım ürünleri kullanmamız gerektiğini düşünürsek “Organik Sertifikalı” doğal ürünler bizlere istediğimiz faydayı sağlayacaktır.

Lavanta nedir? Yağının faydaları nelerdir?

-Lavanta hepimizin bildiği gibi Akdeniz kökenli bir bitkidir. Hatta 140’tan fazla çeşidi bulunur. Aynı zamanda morlu, mavili, kırmızılı çiçekler açar.

-Kokusu kullandıkça insanı mest eder, aklımızı başımızdan almaya yeter.

-Lavantaların özlerinden soğuk pres yöntemiyle oluşturulan Organik Lavanta Yağı faydaları çok fazladır.

-Doğal şampuan ve kremlerinizde kullandığınızda, saçlarınızda oluşan istenmeyen kepeğe karşı etkili bir yöntem olduğunu görebilirsiniz.

-Soğuk Üretim Sabun Yapımı sürecinde kullanılan bitkisel yağlar cildimiz ve saçlarımız için iyi yönlü etkiler sağlamaktadır.

-Hatta lavanta yağıyla cilde ve saç sağladığı faydalarıyla ünlüdür.

-Sonuçta saç kepeklerini giderici ve saç köklerini besleyerek dökülmeleri önleyici etkisi bulunmaktadır.

-Lakin cildi korumanın yanı sıra aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Bu yüzden ondan Doğal Sabun Yapımı sürecinin kraliçesi olarak bahsedilmektedir.

-Üstelik cildinizde çeşitli iç ve dış etkenlerle meydana gelen serbest radikallerin zararlı etkilerinden korunmak için yararlanabilirsiniz.

-Antioksidan özelliği ile sivilceleri iyileştirmede yardımcı olur.

Bitkisel Yağlar serimizden soğuk pres Organik Lavanta Yağı kalitesiyle kullanabilirsiniz. Soğuk Üretim Sabun Yapımı ve Doğal Sabun Yapımı aşamalarınızda tercih edebilirsiniz. Son olarak Sabunaria kalitesi ve güvenilirliği ile el yapımı doğal sabun, şampuan, krem, losyon, serum, cilt bakım ürünleri için güvenerek listelerinize ekleyebilirsiniz. Sonuçta sevdiklerinize en güzel hediyelerinizi hazırlayabilirsiniz.

Ek bilgi

Kaç ml

20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml

Hoşunuza gidebilir…