(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Luxury Ist Esansı

 80,00 590,00

Luxury Ist Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-LXIS Kategoriler: ,

Açıklama

 LUXURY IST ESANSI

Bitki ve çiçeklerin doğal özlerinden gelen güzel kokulu aromalar oluşturur esansları… Hatta aromalarını doğanın kalbinden alırlar. Başka bir deyişle güzel kokuları ile hepimiz üzerinde pozitif etki yaratırlar. Bundan dolayı ferahlık, temizlik, hatta güç simgesi olarak biliriz kullandığımız kokuları! Aynı zamanda esansların içinde bulunan doğal özlerle banyolarımız şenlendiririz. Sonuçta her esansın içinde kullanılan doğal özler kendi formlarını oluşturur. Krem için esans ve Losyon yapımı esansı sürecinize yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Luxury İst Esansı muhteşem kokusuyla Sabun Esansı seçiminizde verdiğiniz hediyelerinizde efsane yaratacak!

Esans seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

-İlk olarak yaptığımız doğal sabunların doğal temiz içerikli olması önemlidir

-Başka bir deyişle iyi bir esans kaliteli ürünler kullanılmış bir doğal üründe kalıcılığıyla fark yaratır

-Hatta merdiven altı dediğimiz ucuz ürünlerle yapılan doğal sabunların şifa verici özelliği yoktur

-Bu yüzden bozulmuş yapıda doğal bir sabun, Sabun Esansı kullanıldığında istenilen sonucu vermez. Krem için esans seçimi bu yüzden çok önemlidir.

-Kullanılan esans seçimi aynı zamanda yaptığınız el yapımı ürünlerin kalbidir.

-Üstelik verdiğiniz hediyelerde, yaptığınız satışlarda kullandığınız kokularla fark yaratırsınız

Esans seçiminde kalite neden önemlidir?

Kullandığınız esansların yaptığınız ürünlerin temalarına da uygun olmalıdır. Örneğin deniz temalı ya da rengi kullanılarak yapılmış bir esansta okyanus kokusu kullanabilirsiniz. Çilek şeklinde yapılmış bir doğal sabunda çilek esansı kullanabileceğiniz gibi. Bu yüzden çeşitli Losyon yapımı esansı şeklinde piyasa da çokça satılmaktadır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu kalitedir.

Doğal ürünler temiz içeriklidir. Bundan dolayı yapısında petrokimyasal bulunmayan ürünlerdir. Doğayı seven bizler doğal ürünler kullanırız. Aynı zamanda kullandığımız doğal ürünlerin içerikleri de bizler için önemlidir. Bu nedenle Luxury İst Esansı kalitesiyle sizleri büyüleyecektir. Kısacası doğal sabun yapımı sürecine uygun olarak satışa sunulmuştur. Aromasını doğanın kalbinden alan esansımız temiz ve ferah kokusuyla sizleri yarı yolda bırakmayacaktır. Öncelikle koku algılama hafızamızı mis gibi kokusuyla eşsiz kılacaktır. Bu yüzden notalarıyla kademe kademe ürününüzde kalıcılığını hissettirecektir.

Sabunaria kalitesi ile Krem için esans ve Losyon yapımı esansı süreciniz Luxury İst kokusun zarafetiyle hayat bulacaktır. Hatta cildiniz esansın yoğun ve temiz özleriyle mis gibi kokacaktır. Bundan böyle banyolarınızda ferahlık istiyorsanız bu Sabun Esansı stoklarınıza eklemekte acele etmelisiniz!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…