(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Kırmızı

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-RED Kategoriler: ,

Açıklama

SABUN BOYASI – KIRMIZI

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Tutku, Enerji ve Harekete Geçişin Rengi… Yaptığınız sabunlarda boya seçimi, doğal sabunun kalitesini arttırmak yanında, estetik görünümü içinde çok büyük bir etkendir. Seçim yaptığınız boya ile kullandığınız esansında uyumlu olması değişik alternatifleri seven sizler için; dikkat edilmesi gereken faktörler arasındadır. Örneğin Gül Esansı ile sedef Kırmızı Sabun Boyası iyi bir seçim olabilir.

İyi bir sabun tasarımı göze ve ruha iyi gelmelidir. Yaptığınız creatif sabun tasarımlarında duyuların hepsine hitap etme konusu ön plana çıktığında, koku ve estetik görünüm canlı renklerle mümkün olabilir. Kırmızı Sabun Boyası bu aşamada sabun yapan sizler tarafından çok kullanılan bir seçenektir.

Kırmızı ister koyu renk olsun, ister açık bir ton olsun; tamamen yoğun bir tutku hissi yaratan bir renktir. Görsel olarak çok çekicidir. Gurur ve gücü sembolize eder. Bunun yanı sıra kırmızının aşkın ve tutkunun olduğunu da biliriz. Kırmızı Sabun Boyası kullanılarak hazırlanmış doğal bir sabun mutluluğu temsil eder. En uyarıcı renk kabul edilmesinden dolayı; kışkırtıcı, canlandırıcı ve heyecan verici bir etki yaratır. Sıcak bir renk olmasından dolayı banyo dekorasyonlarında baskınlık yaratarak, dikkat çeker. Kırmızı Fengshui’deki ateş elementi rengidir.

Banyolarınızda aydınlatma lambalarının altında duran Kırmızı Sabun Boyası ile tasarlanmış sık bir doğal sabun, hiç şüphesiz sıcaklığı ve pozitifliği ile çok dikkat çekecektir. Banyo tasarımlarda banyo görselliğine neşe katmak için sıkça kullanılan Kırmızı Sabun Boyası rengin estetikliğini ve çarpıcılığını oldukça ön plana çıkararak sizlere farklı bir doyum yaşatır.

Günümüz sabun modasının da sarsılmaz, geçmişten gelen rengidir kırmızı renkli sabunlar… İhtişam, cesaret ve görkem göstergesidir.

Efsanelerden mitolojiye çok eski bir geçmişi vardır kırmızı rengin… Ruh ve cesaretle ilişkilendirildiğinden dolayı Roma savaşçılarının kıyafetleri kırmızı olması, Antik Roma düğünlerinde gelinlerin doğurganlığın ve sevginin sembolü kırmızı bir şal takıyor olmaları, eski bir Çin geleneği olarak; düğünlerde gelinlerin kırmızı gelinlik giymesi, kırmızı renkli fener taşınması, kırmızının servet, neşe ve mutluluk rengi olduğunun göstergesidir.

Siz de kırmızı rengin servet getirdiğine, cesaretine ve aşkına inananlardansanız; yaptığınız ürünlerin Kırmızı Sabun Boyası ile dikkat çekip, olması gerektiği yerde olmasını istiyorsanız; listelerinize sedef Kırmızı Sabun Boyasını hemen eklemelisiniz!

kırmızı mika boya

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…