(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası -Koyu Gri

 22,00 70,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-GRI Kategoriler: ,

Açıklama

SABUN BOYASI – KOYU GRİ

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Son Yılların En Trend Rengiyle Modern Banyolar… Doğal sabun, banyo tuzları, banyo toplarının son zamanlarda en trend rengidir Koyu Gri Sabun Boyası! Açık gri ile kıyaslandığı zaman çok daha cesur ve kült görünen, siyah renk gibi dramatik olmayan, modern banyoların antrasit rengi, zamansız bir estetik anlayışıdır sedef Koyu Gri Sabun Boyası…

Yalın ve dingin etkisiyle banyoların tarz bir görünüme sahip olmasını sağlayan Koyu Gri Sabun Boyası kullanılarak yapılan asil şıklığıyla gösterişli doğal sabunlar; hiç şüphesiz banyolarınızdaki konfor ve modern ruhun atmosferi olacaktır. Her birini ince ince tasarladığınız özgün sabunlarınıza huzur veren konfor dengesini sağlayacak Koyu Gri Sabun Boyası; sadeliğin en güzelini yaşam alanlarınıza yansıtacaktır.

Banyolarınızın stilini zenginleştirmek için hiç şüphe etmeden kullanabileceğiniz Koyu Gri Sabun Boyası; en sevdiklerinize, dostlarınıza ve arkadaş çevrenize verdiğiniz hediyelerinizde kalite kokacak, tarzınızı satışlarınızda da hissettirecektir.

Sabun boyalarında en tercih edilen renklerden biri olan gri; gözümüzün en rahat algıladığı renk olarak bilinir. Yavaşlığı ve ciddiyeti temsil eder. Diplomatik, ağır bir renk olarak anılır. Becerikli ellerden çıkan Koyu Gri Sabun Boyası ile hazırlanmış bir sabun tek başına yıldız olacaktır. Uygun aksesuar ve dekoratif objeler ile beslendiğindeyse banyolarınızda harika uyumlar yakalamanızı sağlayacaktır.

Günümüzün yenilikçi tasarımlarına açık olmamız gerekliliğini artık kabul ettik! Yaptığımız ürünlerde değişik temaları yakalamak, değişik alternatiflerle damgasını vuracak ürünler hazırlamak hepimizin isteğidir. Her şeyin olduğu gibi doğal sabun renklerinin de bir modası var! Göze batan tasarımların, ilham veren pozitif etki yaptığını da asla unutmamamız gerekir. Tabi ki renklerin hayatımızdaki yeri tartışılmaz… Koyu Gri Sabun Boyası işte tam da bu yüzden sabun dünyasının son trend renklerinden biridir.

Aslında gri renk deyince aklımıza beton ve metal rengi aklımıza gelir. Bu çağrışımdan dolayı banyo dekorasyonlarında endüstriyel bir etki yarattığıyla bilinir. Gri rengin hakim olduğu bir banyoda Koyu Gri Sabun Boyası ile yapılmış doğal bir sabun parlak aksamlı sabunluk ile süslendiğinde daha zengin ve lüks bir banyo dekorasyonunu ortaya çıkacaktır.

Tarafsızlığın, uzlaşmanın, kararsızlığın, gözlemciliğin gizemli görünüşü Koyu Gri Sabun Boyası sakin ve huzurlu etkisiyle hediyelerinizin ve satışlarınızın resmi ancak göz alıcı detayı olacaktır!

Koyu gri mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…