(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Sabun Boyası – Mor

 22,00 65,00

Doğal sabun sedef (mika) boyası. Doğal sabunlarınızı renklendirin.

Stok kodu: BOYA-MOR Kategoriler: , ,

Açıklama

SABUN BOYASI – MOR

Doğal sabun sedef (mika) boyası.  Mor sedef boya. Mor Rengin İhtişamı ve Görkemini Banyolarınıza Yansıtın! Mor Sabun Boyası banyolarda tasarımları doruk noktasına çıkaran, cıvıl cıvıl bir rengi kullanma özgürlüğüdür. Sedef Mor Sabun Boyası ile yapılan kaliteli bir ürün çok güzel sonuçlar verir. Bu müthiş renk kombinasyonu, mavi, pembe, turuncu, yeşil renkli doğal sabunlarınızla yan yana getirdiğinizde hoş bir renk uyumu vereceği de unutulmamalıdır.

Banyolarımız evlerimizde en sevdiğimiz yerlerden birisidir. Suyun saflığını yaptığımız sabunlarımızla buluşturan, tüm stresimizin bir anda azaldığı alandır. Fakat banyonun önemi bu kadarla kalmıyor tabi… Şık dokunuşlarla farklı temalar oluşturabileceğimiz banyolarımıza Mor Sabun Boyası ile yaptığımız bir sabun farklı bir ambiyansla bir anda mükemmele dönüştürebilir. Banyolarınızda mor rengi kullandığınızda gerçek anlamda gösterişli alanlar oluşturabilirsiniz.

Mor renk ihtişamın, lüksün, şöhretin ve gücün simgesidir. Fark etmişsinizdir; köşklerde mobilyaların rengi mordur örneğin… Kraliyet rengidir… Kraliçe Elizabeth’in televizyonlarda seyrettiğimiz döpiyesinin ve ona uyumlu şık şapkasının rengi de mordur. Eğer banyolarınızda zengin, şaşaalı bir görüntünün hakim olmasını istiyorsanız, baskın çekici renkleri seviyorsanız bizim tavsiyemiz Mor Sabun Boyası olacaktır. Asaleti, yaratıcılığı, ihtişamı, bereketi temsil eden mor renk sakinliği çağrıştırmasından dolayı bir çok lüks markanın en çok tercih edilen rengidir.

Türk kültüründe de mor renkli boyalara çok önem verilmiştir. Kaftanlarında, pelerinlerinde harem dekorasyonlarında mor rengi çok kullanmıştır. Mor rengi her zaman zarafet ile özdeşleştirilmiştir. İlk kez Fenikeliler tarafından kullanılmıştır. 18.yy’a kadar oldukça zahmetli ve pahalı bir üründür. Bu durumun enteresanlığı, mor renkli boyaların deniz salyangozlarından elde edilmesidir… Çünkü o zamanlar morun dayanıklı bir renk olduğu ve güneş gördüğünde solmadığı tespit edilmiştir. 1 gram mor boya elde edilebilmesi için on binlerce salyangoz öldürüldüğü düşünülürse, o zamanlar için mor renge çok fazla para harcanmıştır. Bahsettiğimiz Elizabeth döneminde de yarım kilo mor renkli boya için 1,5 kilo altın ödenmek gerekirmiş. İşte bu yüzden, mor renk kraliyetin ve zenginliğin temsilcisidir.

Mor Sabun Boyası ile ilhamın, hayal gücünün, bireyselliğin, empatinin tadını yaptığınız doğal sabunlarınızda, banyo tuzları ve toplarınızda yaşayabilir, mor rengin asaletini, özgür ruhunu hediyelerinde, satışlarınızda çıkarabilirsiniz!

mor mika sabun boyası

Ek bilgi

Kaç kg

10 gr, 20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…