(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Savage Esansı

 80,00 590,00

Savage Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-SVG Kategoriler: ,

Açıklama

 SAVAGE ESANSI

Sizlere dört mevsim güzel kokan, çok başarılı, Parfüm Esansı arayışınız için tam ayarında bir koku öneriyoruz! Üstelik erkeksi, vahşi, çekici bir koku arıyorsanız Savage Esansı tam da size göre… Bununla birlikte Doğal Sabun Yapımı ve Krem için Esans için özel bir koku arayışınız artık sona erecek. Bundan böyle Savage kokusu sizlere tüm bildiğiniz esansları unutturacak!

Cildimizde esansları en çok nerede kullanmalıyız?

Kullandığımız doğal esanslar bizlere çekici bir koku verir. Bunun yanında dolap içlerimizde, temiz çamaşırlarımızda, çantalarımızda hatta banyolarımızda da esansları kullanırız. Aynı zamanda güzel kokan bir banyo, yaşam alanı, atölye bizlere yaşama hazzı verir. Kısacası doğal esansları losyon veya krem, parfüm olarak cildimizde kullanmak istersek bununda bazı kuralları var!

Doğal Parfüm el yapımı krem, losyon kullanma kuralı nelerdir?

Özellikle cildimizdeki nem kokuları hapseder. Bundan dolayı esans kullanımında çok dikkatli olmamız gerekir. Ancak temiz bir cilde uygulanan Parfüm Esansı her daim mis gibi kokar. Başka bir deyişle bu tartışılmaz bir kuraldır. Ancak kokuları aktivite eden ısıdır. Vücudumuzda belli nabız noktalarımız vardır. Lakin bu yerler kullandığımız esansın daha çok yayılmasını sağlar. Üstelik kalıcılığını da artırır. Bunlar el bilekleri, kulak arkası, diz arkası, dirsek içi ve ayak bilekleridir. Krem için esans seçiminizde yaptığınız krem ve losyonu bu şekilde kullanmanız kalıcılığını arttıracaktır.

Savage kokusunun doğal özleri nelerdir?

Kısacası aromatik bir kokudur. Sonuçta kalıcı ve temiz içeriklidir. Bergamot ve karabiber bunun yanında lavanta, pembe biber, paçuli, vetiver, sardunya ile özdeşleşmiştir. Bunun yanında misk ve sedir ağacı kokusu da Savage kokusunun en göz alıcı ismidir. Bu yüzden erkeksi bir kokudur. Böylelikle baharatın güzel özleri aranan çekiciliği yansıtır. Başka bir deyişle en iyi erkek kokuları içinde sayılabilir. En çok satan esanslarımız arasındadır. Son zamanlarda içeriğiyle popülerdir. Bu yüzden baharatlı koku grubundadır. Doğal Sabun Yapımı aşamalarında da esans olarak çokça kullanılır.

Son olarak doğanın bizim için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Lakin doğadan gelen özlerin en sevdiğimiz kokuları da beraberinde getirdiğinin farkındayız. Savage esansımız ile yapacağınız tasarım doğal el yapımı ürünleriniz istediğiniz kaliteyi sizlere sunacaktır. Bundan dolayı doğayı ve geleneklerinizi keyifle yaşatmanın gururunu kullandığınız doğal esanslarla sizlerde yaşayacaksınız. Bu nedenle Savage esansını stoklarınıza ve listelerinize hemen eklemelisiniz. Bundan böyle bu koku seçkin koku kalitesiyle Parfüm Esansı arayışınızda sizlerle olacak. Doğal Sabun Yapımı ve Krem için Esans süreçlerinizde hep yanınızdayız…

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…