(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Soft Esansı

 65,00 490,00

Soft special fragrance. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-SOFT Kategoriler: ,

Açıklama

SOFT ESANSI

Soft special fragrance

Zarif, Romantik, Yansıttıklarıyla İkonlaşan Bir Koku…

Banyolarınızda sizden önce sabunlarınızda kullandığınız esanslarınız konuşur! Yaptığınız ürünlerinizde kaliteli bir esans seçimi koku kimliğinizi ortaya çıkaran en önemli duyu algısından biridir. Bir ortamda nasıl önce parfümümüz konuşursa, banyolarımız içinde hal böyledir. Gittiğiniz bir yerde ilk koku hissedilir. Koku alma duyunuz o kokuyu hapseder, farklı bir yerde o kokuyu mutlaka tanırsınız.

Koku duygu dünyamızı etkileyen en önemli öğedir, bazı davranış ve tepkilerin oluşmasına neden olur. Örneğin duyulan taze ot, yaprak ve yeşillik kokusu, ferahlık, yaşam heyecanı ve baharı anımsatır. Güzel bir çiçek kokusu da, huzur, mutluluk ve rahatlık duygusu verir. Kalitesi ve yansıttıklarıyla ikonlaşan, nesiller boyunca efsaneleşerek günümüze kadar gelen, annelerimizin kullandığı saf, temiz, yumuşak bir kokudur Soft Esansı… Yalındır. Sadedir. Mis gibi kokar. Banyolarda temizliğin, minimalistliğin ta kendisidir.

Bebeklerin kokusuna benzer Soft Esansı… Onların yeni doğmuş güzelliğine… Çocukların en temiz, masum hallerine hatta. Yumuşacık bir pamuğun, ciltteki temasında yaşadığımız his gibidir. Romantik kişilerin tercihidir. Gülü, orkideyi seven zarif, stil sahibi, çekici, özgürlüklerine düşkün kişilerin kokusudur. Pudra kokusunun ilk burnumuzla temasında verdiği haz ile yumuşacık bir temizlik kokusunun birleşimidir.

Aromatik yoğun kalıcı ve doğal yapısıyla duru ve dingin bir özelliği vardır Soft Esansı’nın. Freshiğiyle taze bir hava esintisi yayar banyolarınızda. İpek şifon kadar saf ve ağırlıksızdır. Ilık duşların vazgeçilmezidir. El ve yüz yıkamalarının en aranan kokusudur. Çocuklarınıza en çok sevdireceğiniz esanslardan birisidir.

Yaptığınız kozmetik ürünlerinizde, sabunlarınızda anlatmakla bitiremediğimiz Soft Esansı’nı tercih etmek için gecikmemelisiniz. Online satışlarınızda, atölyelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Soft Esansı’nı en sevdikleriniz için hediye verebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza, banyolarınıza farklı bir ambiyans, temizlik ve saflık getirecek Soft Esansı listelerinizde mutlaka olmalıdır!

Unutmayın; kaliteli bir ürünü tercih etmek, ayrıcalıktır!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…