(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Zencefilli Kurabiye Esansı

 65,00 490,00

Zencefilli Kurabiye Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ZENKUR Kategoriler: ,

Açıklama

ZENCEFİLLİ KURABİYE ESANSI

Öncelikle içtiğimiz kahvelerimiz yanında tadına baktığımız o sevimli kurabiyeler… Ancak   minicik keyifli şekilleri, sonuçta yediğimiz andaki yaşadığımız duygular… Aynı zamanda “Keşke bir tane daha yeseydim” deyip hiç doymadığımız o tat! Üstelik o mis gibi taze kokuları! İlk olarak zencefilli kurabiyeden bahsediyoruz. Yalnız sevenlerinin bildiği kokusundan. Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı seçiminizde hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz o muhteşem kokudan… Parfüm Esansı denildiğinde en çok kullanılandan… Kısacası en popüler esanslarımızdan birisi zencefilli kurabiye kokusu…

10 maddede zencefili tanımak ister misiniz? Zencefili neden seviyoruz?

Zencefil zencefilgiller familyasına aittir

-İnce uzun yapraklı, sarı kırmızı renkte çiçekler açan bir bitkidir

-Kök yumrularını aynı zamanda yemeklerimizde baharat olarak kullanırız

-Bununla birlikte çok yıllık bir bitkidir

-Lakin güzellik ve kozmetik sektörü Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı olarak sıkça tercih eder

-Zencefil toprağa ekildikten dokuz ay sonra olgunluğa ulaşır.

-Böylelikle el yapımı doğal sabun, krem, şampuan, banyo scrupları ve losyonlarda Parfüm Esansı olarak çokça tercih edilir.

 Zencefilli kurabiye kokusu neden doğal ürünlere çok yakışıyor?

Renk renk çiçek açan zencefili hayatımızdan hiç eksik etmiyoruz. Üstelik zencefilli kurabiye kokusunu da sevmeyenimiz yok. Bunun yanında Çiçek Esansı seçiminde doğal özleriyle mis kokusu bizi bizden almaya yetiyor. Üstelik doğal sabun, krem, şampuanlarımızda banyolarımızda sevdiğimiz kokuların esintileri bizlere daha çok şevk veriyor.  Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı ve Parfüm Esansı denildiğinde ilk akla taze kokusu geliyor.  Bu yüzden Sabunaria kalitesi ile sizlere zencefilli kurabiye kokusunu stoklarınıza mutlaka eklemelisiniz diyoruz. Verdiğiniz hediyeleriniz zencefilli kurabiye kokusuyla keyiflenecek hatta sizleri şenlendirecektir. Sonuçta iyi bir esans seçimi satışlarınızın artmasını sağlayacaktır. Atölyelerinizde listelerinize zencefilli kurabiyeyi almayı unutmayın! Bizden söylemesi!

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…