(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Synthalen W2000 (Askıda Tutucu)

 150,00 850,00

Synthalen W2000  Kozmetik için uygundur.

Su bazlı üründür.
Kıvam vericidir. Viskoziteyi yükseltir.

INCI Name: Acrylates/Palmeth-25 Acrylate Copolymer

Stok kodu: sw2000-1 Kategoriler: , ,

Açıklama

Açıklama:

Akrilik asit ve metakrilik asit yapı taşlarından oluşan sentetik akrilik kopolimer . Kozmetik endüstrisinde kıvam artırıcıdır. Askıda tutucu olarak kullanılır.

Görünüm: beyaz sıvı emülsiyon

 Çözünürlük: su

Sınıf: jelleştirici, koyulaştırıcı

Yıkanabilir ve bırakılabilir sistemler

pH: 2, 0 – 3,5 (%5 sulu p – p)

fonksiyonel

SYNTHALEN W2000, düşük viskoziteli su içinde yağ emülsiyonu olarak sağlanan bir anyonik akrilik kopolimerdir. Sürfaktan sistemlerinde çalışır.

Sulu dispersiyonu, nötrleştirildiğinde orta viskoziteye ve geniş bir pH aralığında şeffaflığa sahiptir. Suda, polimer pH 6’da şişmeye başlar. Yüzey aktif madde gibi başka bileşenlerin varlığında viskozite daha düşük bir pH’ta artar.

Doğrudan dağılımı, şeffaflığı ve yüzey aktif maddelerle iyi uyumluluğu, SYNTHALEN W2000’i, özellikle yüksek stabilite gerektiğinde, yüzey aktif madde karışım formülasyonları için ideal bir polimer haline getirir.

Pek çok çözünmeyen bileşen türü süspansiyonlara kolayca dahil edilir ve stabilize edilir

Boncuklar ve kapsüller

  • Polietilen
  • Ceviz kabuğu
  • Kabak
  • pomza
  • Sedefli katkı maddeleri ve opaklaştırıcı maddeler
  • Pigmentler

 

SYNTHALEN W2000 ayrıca yüzey aktif madde karışımlarında çözünmeyen silikonların ve yağlar, vitaminler, kokular gibi diğer çözünmeyen sıvıların stabilizasyonuna yardımcı olur . N Örneğin, yüksek derecede beyazlık ve iyi yumuşatma ile karakterize edilen süt ve kremsi jel duşları, çeşitli yağlarla (dimetikon, siklometikon, avokado yağı, macadamia yağı, ayçiçek yağı, E vitamini, vb. D. ).

Bu nedenle, berrak sıvı jellerin formüle edilmesi ve su içinde yağ emülsiyonlarının stabilize edilmesi için uygundur . Alkali direnci nedeniyle

 

SYNTHALEN W400, saç şekillendirme ürünlerinde ve yüksek pH’ın gerekli olduğu tüm formülasyonlarda  kullanılabilir.

Uygulamalar:

  • şeffaf jeller
  • emülsiyonlar / kremler
  • saç şekillendirme ürünleri
  • losyonlar

Ana işlev: jelleştirici ajan

Kullanım: SYNTHALEN W2000 suya ilave edilir. Anında çözünür ve uygun bir baz ile nötralize edildikten sonra sistemdeki yüzey aktif maddelerin varlığına bağlı olarak şeffaf bir jel oluşur. Nihai üründen daha sonra çıkarılması zor olacak havanın hapsolmasını önlemek için hafifçe karıştırın. Bileşenlerin geri kalanını ekleyin.

Nötrleştiriciler: NaOH, KOH, NH4OH – %10 çözeltiler; Aminometil propanol, TEA. Jel birikmesine neden olan iki ve üç değerlikli alkaliler kullanmayın.
Viskozite kaybı, elektrolitlerin (genellikle inorganik asitler, tuzlar ve bazlar) veya ultraviyole ışınlarının (UV – emiciler ekleyin) varlığından kaynaklanabilir.

 

Çalışma aralığı pH = 7 – 11.

Girdi: %1 – 5
Depolama: nemden uzak, serin ve kuru bir yerde.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr, 1 kg

Hoşunuza gidebilir…