(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Tatlı Badem Esansı

 65,00 490,00

Tatlı Badem Esansı (Sweet Almond Fragrance). Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-BADEM Kategoriler: ,

Açıklama

TATLI BADEM ESANSI

Sweet Almond Fragrance. Yaptığınız sabunlarınız için kendinize yeni bir koku arıyorsanız, ya da en sevdiğiniz birine çok değişik bir hediye vermek istiyorsanız Tatlı Badem Esansı tam size göre bir koku olacaktır. Kavrama yetenekleri gelişmiş, özgürlüklerine düşkün, yaşam çerçevesini belirlemiş, becerikliliğin de en üst seviyesinde olan sizler için farklı koku arayışları şüphesiz doğal sabun yapımının en önemli kısmıdır.

Enerjinizi yansıtacak, özgün parfüm kokuları içinde belki de size en çok uyanıdır Tatlı Badem Esansı… Karakterinizi, kişiliğinizi yansıtacak olan Tatlı Badem Esansı’nı keşfetmeye hazır mısınız?

Eski Babil’e kadar tarihçesi uzanan bademin anavatanının Çin ve Orta Asya olduğu bilinmektedir. Asya ile Avrupa arasındaki İpek Yolu’nda bademin seyyahlar tarafından tüketildiği bilinmektedir. Yunanistan, Orta Doğu ve Türkiye’ye badem seyyahlar tarafından getirilmiştir. Meyvesi yenilebilen küçük bir ağaç türüdür. Küçük bir ağaç türü olmasından dolayı yaprakları yaklaşık 6 ila 12 cm uzunluğunda, kenarları dişlidir.

Badem çiçekleri genelde beyaz veya açık pembedir. Erken ilkbaharda önce yaprakları açar. Badem “gülgiller” familyasındandır. Bu kadar doğaüstü bir meyve esansının bu kadar güzel kokması doğanın bize sunduğu nimetlerin en inanılmazıdır.

Su ve sabunun bize verdiği o ferahlığın Tatlı Badem Esansı ile buluştuğu o anlar, bedenimizin uyanışındaki en büyük katkıdır.

“Zamansız açan badem çiçeği gördünüz mü hiç? Bir rüya kadar pembe, yaşam kadar gerçek, yaşanmış ya da yaşanacak sevdalar gibi, saf ve tertemiz… Gece yarısı, odamıza dolan hazin bir ay ışığını hissetmedik mi? Yarı açık penceremizden ılık rüzgarı ve rüzgarın getirdiği ‘’aşka davet’’ edercesine çiçek kokularını duymadık mı?”

Şimdi yavaşça derin bir nefes alın veya rahatlamak için nefes egzersizi deneyin. Ilık bir banyo hazırlayın kendinize… Suyun nefesini hissedin sonra… Duruluğunu, saflığını… Dinlendirici bir müzik açın mesela… Doğal sabununuzun size verdiği o keyfi hissedin. Sonra tatlı bir esans kokusu sarsın bedeninizi… Temizliğin hazzını Tatlı Badem Esansı’nın o inanılmaz dinginliğiyle yaşayın…

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…