(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Yeşil Çay Esansı

 65,00 490,00

Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-YESIL Kategoriler: ,

Açıklama

YEŞİL ÇAY ESANSI – Doğal Sabunda esans seçimi? Doğal Sabun esansı nedir?

Yeşil çay esansı (Green Tea Fragrance), kendine has hoş bir aroması olan bir kokudur. Soğuk proses doğal sabun yapıyorsanız her ayrıntıya dikkat etmek zorundasınız. Doğal sabun yapımı için doğru hammaddeleri seçmek ile başlar. Seçtiğiniz yağlara ve kullanım miktarına göre sabun hesap makinasından kostik ve su miktarını belirlemelisiniz. El ile hesap yapmanıza gerek kalmadan sabun hesap makinası size doğru miktarları verecektir. Aynı zamanda sabununuzun belirlenen kriterlere göre kalitesini gösterecektir.  En belirgin hatalar tartım ve sıcaklık ölçümlerinin düzgün yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Muhakkak sabun hammaddelerini formüle göre doğru tartmanız gerekmektedir. Her ne kadar doğru tartsanız da önemli bir doğal sabun malzemesi olan sabun esansını (kokusu) iyi seçmeniz gerekmektedir. Uzun yıllardan beri doğal sabun üretiminin bize verdiği tecrübeye göre satışını yapmış olduğumuz CP esanslar doğal sabun yapımına uygundur. Çünkü doğru sabun esansını seçmezseniz karışımına eklediğiniz esans hızlı bir şekilde sabunlarınızı katılaştıracaktır. Daha karışımı kalıplara dökemeden sabununuz malasef çöp olacaktır.

Düşük miktarda ki satışlarını yaptığımız gibi toptan sabun esansı (kokusu) ve sabun yağları satışlarımızda mevcuttur.

Green Tea Fragrance

Enerjik, sportif doğaya özlem duyanların kokusu…

Diyet yapanlar bilir; spor yaptıktan sonra mis gibi kokan sabun kokularıyla duştan sonra içilen bir yeşil çay; kokusunun verdiği güçle bize kaybettiğimiz enerji ve motivasyonu tekrar geri verir. Yeşil çayın eşsiz kokusu ile hayatın en güzle anılarını tekrar tekrar yaşar, yaşamın bizlere verdiği nimetlere şükrederiz. Güzellik ve bakımın, ışıltının sesidir yeşil çay kokusu. Büyülü yemyeşil bir ormanda gezinti, toprağın en güzel verimi, ağaçların köklerinden gelen büyüdür.

Bazı dokümanlar ve efsaneler yeşil çayın tarihini M.Ö 5000’li yıllara kadar götürüyor. Dünya çapında kabul gören çay efsanesi ise milattan önce 2700’lü yıllarda yaşamış olan Çin İmparatoru Shen Nung’a dayandırılıyor…

Yeşil Çay Esansı ile yapılmış bir sabunun kokusu saflık ve sadeliğimizin sembolü olacaktır. Banyolarımızda Yeşil Çay Esansı ile yapılmış ürünler, özellikle de sabun kokuları bizlere yaşamın mutluluğunu geri verecek, istediğimiz o taze, güzel anılara tekrar dönmemizi sağlayacaktır.

Toptan sabun ve cilt bakım ürünü esansı için bizimle iletişime geçiniz.

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…