(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstraktı

 245,00 950,00

Yosun Karışımları Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Propylene Glycol, Water, Sea Salt, Fucus Vesiculosus Extract, Laminaria Digitata Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Açıklama

YOSUN KARIŞIMLARI VE DENİZ TUZU EKSTRAKTI

Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstraktı Nedir? Cilt basımı için en faydalısı yosunla, sülfür zengini deniz tuzu harikası. Üstelik ekstrakt olarak tam bir doğal iksir. Aynı zamanda Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi saçlar için faydası çok. Bu yüzden uzun zamandır cilt için sektörde kullanılıyor. Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstraktı Doğal Ekstraktlar listesinde. Bunun yanında Bitkisel Ekstraktlar olarak çok kullanılıyor. Hatta şampuan yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanılıyor. Başka bir deyişle cilt serumu yapımı ve saç maskesi yapımı için iyi sonuçlar veriyor. Üstelik şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı için liste başı. İşte Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstraktı ile ilgili merak edilen her şey…

Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi Nedir? Saç ve cilde faydaları nedir?

Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi içindeki faydalı içerikler cilt için etkileri çoktur. Hatta vitamin, mineral, amino asit zenginidir. Aynı zamanda Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi cildin yağ dengesini sağlar. Başka bir deyişle parlaklık katar. Bu yüzden kuru, donuk ciltleri nemlendirir. Bununla birlikte cilt serumu yapımı, saç maskesi yapımı için kullanılır. Özellikle akne ve sivilcelere iyi gelir. Üstelik sivilce izlerine iyi geldiğiyle bilinir. Çünkü Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi ciltteki siyah noktaları temizler. Lakin şampuan yapımı, krem yapımı ve losyon yapımı için idealdir. Kısacası cildin yağ dengesini korur. Hatta nem verir. Bitkisel Ekstraktlar olarak listelere alınabilir.

Ayrıca saçlar üzerinde etkisi vardır. Artık saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için liste başıdır. Bu nedenle Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstraktı saçları derinden temizler. Bunun yanında saç büyümesine yardımcıdır. Saçların nem dengesini sağlar. Işıltılı bir görünüm verir. Doğal Ekstraktlar listesindedir. Aynı zamanda temiz içeriklidir.

Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi kalitesi ve temiz içeriğiyle kullanılabilir. Atölyelerde listelere alınabilir. Sabunaria doğallığı ile verilen hediyelerde kullanılabilir. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için uygundur. Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstresi losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için idealdir. Cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için sonuçları iyidir. Yosun Karışımları ve Deniz Tuzu Ekstraktı Doğal Ekstraktlar listenize alınabilir. Bitkisel Ekstraktlar olarak çok tercih edilmektedir.

 

 

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…