(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Çarkıfelek Ekstraktı – Passiflora Extract

 160,00 600,00

Çarkıfelek Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Passiflora Edulis Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: CARKEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

ÇARKIFELEK PASSIFLORA EKSTRAKTI

Çarkıfelek Passiflora Ekstraktı Nedir? Son yılların en trend ekstraktı. İlk olarak ismini ilk kez duymuş olabilirsiniz. Özellikle çarkıfelek çiçeği özlerinden yapılıyor. Üstelik pek çok ülkede bitkisi uykusuzluk ve yorgunluğa iyi geldiği için kullanılıyor. Aynı zamanda Çarkıfelek Passiflora Ekstresi ile yapılan ürünlerde özlerinden mucizeler geliyor. Hatta Bitkisel Ekstraktlar listesinde. Bunun yanında Doğal Ekstraktlar olarak kullanılıyor. Özellikle Çarkıfelek Passiflora Ekstresi cilt maskesi yapımı, saç maskesi yapımı için bolca kullanılıyor. Bu yüzden saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımı, krem yapımı için uygun. Başka bir deyişle  Çarkıfelek Passiflora Ekstresi cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için ideal. İşte Çarkıfelek Passiflora Ekstraktı ile ilgili merak edilenler…

Çarkıfelek Passiflora Ekstraktı Nedir? Kullanımı ve faydaları nedir?

Çarkıfelek Passiflora Ekstresi C vitamini deposudur. Bu yüzden cildin daha parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda cilde dinçlik verir. Hatta saçlarda kepeğe karşı etkilidir. Başka bir deyişle güneş ışınlarına karşı faydası vardır. Cilt serumu yapımı ve şampuan yapımı için kullanılmaktadır. Bunun yanında cildi serbest radikallere karşı korur. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bununla birlikte cildin nem dengesini sağlar.

Çarkıfelek Passiflora Ekstresi özellikle krem yapımı ve losyon yapımı için tüketilir. Üstelik cilde istenilen peeling etkisini yapar. Saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanılır. Bu nedenle saç diplerini iyileştirmesiyle bilinmektedir. Çünkü Çarkıfelek Passiflora Ekstraktı saçların gür çıkmasında faydası vardır. Lakin saçların uzamasında etkilidir. Üstelik kuru saçların nem dengesini sağlar. Son olarak Bitkisel Ekstraktlar Çarkıfelek Passiflora Ekstresi saç maskesi yapımı esnasında iyi sonuçlar verir.

Başka bir deyişle Sabunaria kalitesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Çarkıfelek Passiflora Ekstraktı üstelik temiz içeriklidir. Aynı zamanda verilen hediyelerde içeriğiyle faydaları boldur. Bunun yanında cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı esnasında çok tüketilir. Çarkıfelek Passiflora Ekstresi bununla birlikte saç bakım ürünü yapımı ve losyon yapımı için kullanılır. Hatta krem yapımı, şampuan yapımı ve cilt serumu yapımı için temiz içeriklidir. Çarkıfelek Passiflora Ekstresi lakin Doğal Ekstraktlar listelerine alınabilir. Son olarak atölyelerinizde Bitkisel Ekstraktlar arasında güvenle yer alabilir.

 

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…