(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Amla Ekstraktı – (Amla Extract)

 160,00 600,00

Amla Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir.
Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

ingredients: Water, Glycerin, Phyllanthus Emblica Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: AMLAEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

AMLA EKSTRAKTI NEDİR?

Bundan böyle ondan vazgeçemeyeceksiniz! Üstelik kraliçeler döneminden günümüze! En sevilen, en çok tercih edilen Doğal Ekstraktlar arasında… Bununla birlikte saçlarda ve ciltte efsaneler yaratıyor. Şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı, cilt serumu yapımı sürecinde adeta büyülüyor. Bitkisel Ekstraktlar seçimlerinde saç bakımı ürünü, saç maskesi yapımı ve cilt maskelerinde adını her yere yazdırıyor. Sonuçta Amla Ekstraktı bahsettiğimiz. Lakin Amla Ekstresi diye de anıyoruz onu!

Amla Nedir?

-Amla sarı ve kırmızı üzümlerden bir nebze daha ekşi bir meyvedir.

-Ancak üzüme benzer. Özlerinden Bitkisel Ekstraktlar oluşturulur. Ama Hindistan’da yetişir.

-Bununla birlikte hem yağı hem ekstraktı cilt ve saç için mucizeler yaratır. Üstelik şampuan yapımı, krem yapımı, serum yapımı ve losyon yapımı için bolca kullanılır.

Amla Ekstraktı

-Amla bitkisinin meyvesi güneşte kurutulur. Bunun yanında başka bir taşıyıcı yağa batırılır. Amla suyu yağa karışmasıyla rengi yeşile döner. Son olarak özlerinden Doğal Ekstraktlar oluşturulur. Bu yüzden saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı, krem yapımı, cilt serumu yapımı da oldukça sık kullanılmaktadır.

-Ayrıca Organik Proteinler, Flavonoidler, Vitaminler ve Mineraller bakımından zengindir. Ancak yüksek C vitamini içeriği nedeniyle Amla Ekstresi güçlü bir antioksidandır.

Amla Ekstresinin saçlar için faydası nedir?

Amla Ekstresi saçlar için inanılmaz faydalıdır. Bundan dolayı saç köklerini güçlendirir. Üstelik saça parlaklık verir. Bunun yanında saç büyümesini çabuklaştırır. Aynı zamanda saç dökülmesi ve erken ağarmayı önler. Saç bakım ürünleri, şampuanlar, saç kremleri, saç maskeleri besin ve nem dengesi sağlar. Kıvırcık saçlarda bukleleri nemlendirir. Bu nedenle saçlar için mucizeler yaratır.

Cilt için faydası nedir?

Saçlarda olduğu gibi cildi besleyici ve nemlendirici özelliği vardır. Üstelik cildi sıkılaştırarak gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kuru ve çatlamış cilde sahip olanlar kullanabilirler. Cilt serumu yapımı, cilt maskesi yapımı, serum yapımı, krem yapımı, losyon yapımı sürecinde cildi destekler. Amla Ekstresi besleyiciliğiyle vücuda oldukça fazla yarar sağlar. Özellikle erkek cildinde sakalları çoğalttığıyla bilinmektedir. Bunun yanında sakalının yoğun çıkmasını isteyenler için mucizevi bir yağdır.

Tüm formülasyonlarınızda kaliteli ve temiz içerikli Doğal Ekstraktlar olarak Amla Ekstraktı kullanabilirsiniz. Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı, saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı, saç bakım ürünü yapımı cildinize iyi gelecektir. Güvenli ve temiz bir Bitkisel Ekstraktlar alternatifi için! Listelerinize eklemeyi ihmal etmemelisiniz!

Krem, şampuan ve losyon üretimine uygundur.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…