(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Angel Bomb Esansı

 80,00 590,00

Angel Bomb Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-ANGBM Kategoriler: ,

Açıklama

ANGEL BOMB ESANSI

Tarihi insanlık kadar eski olan esanslar aslında çok önemli görevler üstlenir. Ancak Soğuk Üretim Sabun Yapımı ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı arayış sürecinizde çok dikkatli olmanız gerekir. Bu yüzden uzun yıllardır kozmetik ve güzellik endüstrisi en dikkat çekici esansları kullanıyor, kullandırıyor! Bu nedenle Angel Bomb Esansı popüler esanslarımız arasında en çok satan ürünlerimizden biri. Üstelik muhteşem çekici kokusu, temiz ve ferahlık hissiyle kullandığınız Sabun Esansı adeta baş tacı! Aynı zamanda doğru esans seçimi el yapımı doğal ürün kullanımında imzanız diyebileceğimiz kadar önemli! İlk olarak nedir bu esans? Esans nasıl oluşmaktadır? birlikte göz atalım…

Esans nedir? Nasıl oluşturulmaktadır?

-Öncelikle kadim medeniyetlerden bu yana kullanılan; kimya endüstrisinin de bir terimi olan “esans”, kozmetik ve parfüm endüstrisinde kullanılan ve parfüm yapımında esaslı unsurlardan olan kokulu, uçucu bir sıvı maddedir.

-Bununla birlikte bazı bitkilerden çeşitli şekillerde çıkarılır. Kimyasal yöntemlerle yapılır. Aynı zamanda kokulu ve uçucu bir sıvıdır. Soğuk Üretim Sabun Yapımı sürecinde yapılan el yapımı doğal ürünlere güzel koku verir.

-Aynı zamanda esans çok eskiden bu yana bilinen ve elde edilen bir maddedir. Günümüzde parfüm imalatında kullanılan en önemli maddelerden biridir. Esans yağları ise bitkilerin çevreye uyum sağlamak, kendilerini korumak için ürettikleri bileşiklerdir. Sabun Esansı doğal sabun yapımı sürecinde mutlaka kullanılması gerekir. Yapılan ürünler kokuların verdikleri güç ve kaliteyle istenilen noktaya ulaşır.

-Son olarak parfüm ve koku konusunda yüzyıllardır Fransa lider konumundadır. Türkçeye “esans” kelimesi Fransızcadan geçmiştir. Bu yüzden esans başka dillere de Fransızcadan geçmiştir.

Esanslar ne zamandır kullanılıyorlar?

İlk olarak esansların geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Özellikle Eski Mısır, Çin ve Mezopotamya’da da esans elde edildiği bilinmektedir. Eski çağlarda insanlar bergamot, reçine, mersin, kişniş, benzer otları ve baharatları yakıp kokular elde etmişlerdir. Bu yüzden esans elde etmek için de yağlarla çiçeklerin taç yapraklarını başka ot ve baharatlarla harmanlayarak iyice ezmişlerdir.

Soğuk Üretim Sabun Yapımı sürecinin en aranan esanslarından biri olan Angel Bomb Esansı da doğal bitki özlerinin muhteşem buluşmasından elde edilerek satışa sunulmuştur. El yapımı sabun, şampuan, krem, banyo malzemeleri, kozmetik ürünleri kullanımı için uygundur. Temiz içeriklidir. Kaliteli ve kalıcıdır. Sabun Esansı ve Soğuk Yöntem Sabun Yapımı Esansı için uygundur.

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…