(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

At Kuyruğu Ekstraktı – Horsetail Extract

 150,00 575,00

At Kuyruğu Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: ATKUYEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

 

AT KUYRUĞU EKSTRAKTI ( Horsetail Extract )

At Kuyruğu Ekstraktı Nedir? İşte saç bakım ürünü yapımı şahı! Hatta halk arasında “Kırk Kilit Otu” olarak anılıyor. Şampuan yapımı ve saç maskesi yapımının en arananı! İyileştirici yönüyle her derde deva… Özellikle binlerce yıldır kullanılıyor. Bitkisel Ekstraktlar arasında en popüleri. Aynı zamanda doğal otların gelmiş geçmiş en iyi bitkisi. Lakin içinde bulunan kolajen lifleri cildin ve saçların yenilenmesini sağlıyor. Hatta At  Kuyruğu Ekstresi Cilt serumu yapımı, krem yapımı, losyon yapımı kalitesiyle kullanılıyor. Başka bir deyişle cilt maskesi yapımı aşamasının vazgeçilmezi. Bununla birlikte Doğal Ekstraktlar denilince ilk akla o geliyor. Bundan dolayı Horsetail Extract mutlaka stoklarınızda olması geren bir ürün!

At Kuyruğu Ekstresi nedir? Saç bakımında yeri nedir?

-At Kuyruğu Ekstresi saçlarımızın hızlı bir şekilde uzamasını istiyorsak idealdir. Fakat hepimizin farklı yapıda saçları olabilir. Bu yüzden Doğal Ekstraktlar arayışımız vardır.

-Özellikle bazı saçlar kalın telli, bazı saçlar ince tellidir. Ekstresi saç uzamasını, büyümesini teşvik eder. Çünkü içerisinde bol miktarda antioksidan bulunur.

-Aynı zamanda saç köklerindeki dolaşımı artırır. Bu yüzden saç köklerinin gelişmesine ve büyümesinin uyarılmasında etkilidir.

-Saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı saç uzatma konusunda size yardım eder. Bunun yanında içinde silisyum bulundurur. Başka bir deyişle hücre yenileyerek saçlarınızın daha sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. Şampuan yapımı aşamasında temiz içeriklidir.

-Aynı zamanda At Kuyruğu Ekstraktı ile hazırlayacağınız ürünler saç derinizin daha sağlıklı olmasında etkili olacaktır. Hatta saçlarımızdaki istemediğimiz kepeklenmeyi ortadan kaldırır. Bunun yanında saç dökülmeleri için birebirdir.  Saç bakımında yeri büyüktür.

Cilt ve tırnak bakımı için faydaları nedir?

Öncelikle Bitkisel Ekstraktlar cildimiz üzerinde derinlemesine bir bakım yapar. Bu yüzden cilt serumu yapımı için bolca kullanılır. Özellikle içinde bulundurduğu kolajen lifleri cildin dermisin merkezinde önemli bir rol oynar. Hatta cildin iyileşmesi ve yenilenmesini dengeler. Krem yapımı ve losyon yapımı süreci için idealdir. Aynı zamanda cildin direncini ve elastikiyetini de arttırır.

Ayrıca At Kuyruğu vitamin ve mineral oranları bakımından yüksek bir bitkidir. Bu yüzden ekstresini tırnaklarınız güçsüz ise kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tırnaklardaki sürekli kırılmalara birebirdir.

Son olarak Bitkisel Ekstraktlar kırk derde deva Kırk Kilit Otunu mutlaka listelerinize eklemenizi öneririz.  At Kuyruğu Ekstraktı saç maskesi yapımı, saç bakım ürünü yapımı, şampuan yapımı, losyon yapımı için kalitesiyle aradığınız üründür. Bu yüzden Doğal Ekstrakt olarak çok tercih edilir. Bundan böyle cilt maskesi yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için de kullanabilirsiniz.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…