(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Biberiye Ekstraktı – Rosemary Extract

 150,00 575,00

Biberiye Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Rosmarinus Officinalis Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: BBREKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

BİBERİYE EKSTRAKTI

Biberiye Ekstraktı Nedir? Doğanın bize verdiği en büyük nimetlerden… Hatta eski Mısır’dan Roma’ya kadar güzellik için kullanıldı. Üstelik aromatik yapısı ve hoş kokusuyla ekstreler içinde en popüler. Bundan dolayı kozmetik sektörü faydalarından dolayı çok tercih ediyor. Bununla birlikte Doğal Ekstraklar içinde çok kullanılıyor. Bitkisel Ekstraklar göz bebeği. Doğanın bizlere sunduğu en büyük nimetlerden biri. Bu nedenle şifa kaynağı.

 Rosemary Extract Nedir? (Bitkisel Ekstraklar)

Biberiye magnezyum, kalsiyum, bakır, manganez ve demir minerallerini içeriğinde barındırır. Akdeniz Bölgesi’ne özgüdür. Bunun yanında çok yıllık odunsu ve yaprak dökmeyen bir bitkidir. Başka bir deyişle kekik, ve lavanta gibi nane ailesinin bir üyesidir. Özellikle kuru toz formunda veya taze yapraklar olarak  kullanılabilir. Bununla birlikte A vitamini, C, B1,  B6  ve B9 vitamini vardır. Şampuan yapımı ve krem yapımı bolca kullanılır. Losyon yapımı için de idealdir.  Tiamin, folat gibi çok yüksek vitamin rezervine sahiptir. Magnezyum, kalsiyum, bakır, demir ve manganez gibi minerallere sahiptir.  Diterpen, karnasol ve rosmarinik asit gibi bol antioksidanlar vardır. Biberiye özlerinden Biberiye Ekstraktı elde edilir.

Biberiye Ekstresi cilde faydası nedir?

-Öncelikle ciltteki sivilce ve aknelerin azalmasına yardımcı olur.

-Cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı için kullanılır. Biberiye Ekstresi aynı zamanda siyah nokta görünümünü azaltır.

-Bu nedenle cildi parlatır ve daha aydınlık gösterir.

-Özellikle yağlı ciltleri dengeler. Aynı zamanda saç bakım ürünü yapımı için popülerdir.

-Bunun yanında T bölgesi aşırı yağlanma sorunu azaltır. Doğal Ekstraktlar arasındadır.

Sabunaria kalitesi ve temiz içeriğiyle Biberiye Ekstresi kullanabilirsiniz. Doğal Ekstraktlar grubundadır. Özellikle temiz içeriği şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı aşamasında kendini gösterecektir. Aynı zamanda verdiğiniz hediyelerinizde istediğiniz sonuca ulaştıracaktır. Saç maskesi yapımı ve saç bakım ürünü yapımı kullanılır. Bu yüzden cilt maskesi yapımı ve cilt serumu yapımı süreçlerinde temiz içeriklidir. Kısacası Biberiye Ekstraktı mutlaka listelerinize eklemelisiniz. Bundan dolayı Bitkisel Ekstraktlar statünüzde stoklarınızda bulundurmalısınız.

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…