(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Aventus Esansı

 80,00 590,00

Aventus Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-AVNTS Kategoriler: ,

Açıklama

 

AVENTUS ESANSI

Baş döndürücü etkisiyle erkek esanslarının şahı diyoruz biz ona! Çünkü sevgi ve aşkı en çok bu kokumuz hissettiriyor bize… Doğal Sabun Yapımı, Krem için esans, Losyon yapımı esansı arayışınız Aventus Esansı ferahlığıyla artık hayat bulacak! Özellikle banyolarınız en gizli silahınız bu kokunuzla herkesi kıskandıracak! Neden bu esansımıza sevgi ve aşk kokusu diyoruz? Gelin birlikte araştıralım…

Kokular aşkı hissettirir mi?

-Öncelikle aşk ve sevgi dünyanın en güzel duygusudur.

-Lakin bazen karşı cinse, bazen okuduğumuz bir kitaba, hatta yaptığımız bir sabuna, bazen de kokladığımız bir çiçeğe sevgi dolu hisler besleriz.

-Bunun yanında sevgimiz içimizde çoğaldıkça aşık olduğumuzu hissederiz.

-Hatta aşık olduğumuzda dengesiz davranışlar gösterebiliriz.

-Üstelik yerimizde bile duramaz oluruz.

-Bunun sebebi vücudumuzun salgıladığı bir hormondur.

-Sonuçta aşık olmak feromon hormonu salgılamamızla başlar.

-Kısacası aşkın kokusu olarak tanımlanan bu madde beynimizin ilgili bölümlerini uyarır ve aşık olduğumuzu hissederiz.

Aventus kokusuna da “aşkın kokusu” olarak tanımlamamızın nedeni budur. Hepimiz biliyoruz. Bazı kokular bizi bizden alır. Bunun yanında kullandığımız anda etkileniriz. Feromon hormonuz çalışmaya başlar. Stres seviyemiz düşer. Bu yüzden mutluluk hormonumuz çalışır.

Aynı zamanda tabi ki kokuların gücü bu aşamada çok etkilidir. Üstelik cazibeli, çekici, baştan çıkarıcı kokular bizi anılarımıza götürür. Bunun yanında yaşamdan daha keyif almamızı sağlar. Kısacası yaptığınız ürünlerinize Doğal Sabun Yapımı sürecinde uygun esans bulma sıkıntısı yaşıyorsanız bu esansımız tam size göre!

Özellikle uygun koku arama sürecinizde paçuli, siyah üzüm, elma, ananas, vanilya, misk, gül,  bergamot gibi doğal özlerin kokusunu ve odunsu kokuları da seviyorsanız Aventus Esansı denemelisiniz. Bunun yanında kalıcı koku arayışınız esansımızın temiz içeriği ve kalitesiyle sizleri doğru sonuca ulaştıracaktır. Aynı zamanda kullandığınız Krem için esans, el yapımı kremleriniz cildinizde mis gibi kokacak, losyonlarınız kullanıldığı anda ferahlatacaktır. Bu yüzden bu süreç satışlarınızda da istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

Doğal ürün kullanmayı seven bizler kullandığımız ürünlerin doğal ve kaliteli olmasını isteriz. Doğal Sabun Yapımı sürecinin zorluğu kullanılan ürün kalitesi ile bir nebze olsa da kolaylaşır. Temiz içerikli ürünler bizleri hep doğru sonuçlara ulaştırır. Krem için esans, Losyon yapımı esansı arayışınız “aşkın kokusu” Aventus Esansı doğal özlerinin kokusuyla ürünlerinize keyif katacaktır!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…