(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Blue Channel Esansı

 80,00 590,00

Blue Channel Esansı. Sabun üretimi içindir.

Stok kodu: ESANS-BLUECHNNL Kategoriler: ,

Açıklama

BLUE CHANNEL ESANSI

Hafızalarınıza kazınacak efsane bir kokuyla tanışma zamanı! Özellikle her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz, başka bir deyişle yaz kokusu ya da kış kokusu diye ayrım yapmayacağınız bu nedenle yapacağınız tüm doğal ürünlerinize uygun bir koku! Blue Channel kokusunda hayat bulacaksınız! Üstelik erkeksi, odunsu aromasıyla efsane… Bununla birlikte Losyon yapımı esansı, Krem için esans arayışınızın son noktası… Parfüm Esansı seçeneklerinde yepyeni bir ürün ile karşınızdayız!

Blue Channel nasıl bir kokudur?

-Odunsu kokular özellikle erkekler tarafından esans seçimlerinde bolca kullanılmaktadır.

-Bununla birlikte en çok talep gören, koku bakımından rahatlatıcı etkisiyle odunsu parfümler eşsiz kokularıyla büyüleyicidirler.

-Bu nedenle Blue Channel kokusu da odunsu bir esanstır.

-Üstelik aromasında zencefil, paçuli, narenciye, sedir ağacı, pembe biber, nane ve yaseminin büyüleyici kokuları bulunur.

-Son olarak yaptığınız el yapımı doğal ürünler için efsane diyebileceğimiz nitelikte bir seçenektir.

Kalıcı esanslar doğal ürünlerde neden tercih edilir?

Öncelikle losyon ve krem yapımı sürecinizde kullanacağınız esansın özellikle kalıcı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Başka bir deyişle kalıcılık özelliği erkeklerin Krem için esans ve Losyon yapımı esansı seçimlerinde en çok aradığı özelliklerden bir tanesidir. Lakin el yapımı sabun, krem ve losyonlarınızda gün içerisinde kullanıldığında tüm gün etkisini göstermesi gerekir. Bununla birlikte bekledikçe güzelleşen, ten ile uyum sağlayan esanslar çokça popülerdir. Yalnız doğal sabun, şampuan, krem, banyo malzemeleri, kozmetik ürünler yapımı süreci zor bir iştir.Bu yüzden  erkek hediye alternatifleri arasında odunsu kokulu Blue Channel Esansı tercih edebilirsiniz.

Sabunaria kalitesi ve doğallığı ile satışa sunduğumuz Blue Channel kokusu etkileyici ve karizmatik yapısıyla sizlerle özdeşleşecektir. Fakat şık giyim, temiz ve bakımlı bir duruş, iyi bir postür nasıl önemliyse güzel bir losyon seçimi de o kadar önemlidir. Bundan dolayı karakterinizle uyumlu, sizi hatırlatan bir kokuyu bulmanız imzanız olacak, fark yaratacaktır. Sonuçta kokunuz sizden önce hatırlanmanıza yetecektir. Kısacası yeni çıkan iddialı Parfüm Esansı seçiminizin baş tacı Blue Channel kokusu sizlere bunları sağlayacaktır. Bu yüzden Losyon yapımı esansı ve Krem için esans seçiminizde artık düşünmeye gerek yok!

 

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…