(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Meyan Kökü Ekstraktı – Licorice Extract

 150,00 575,00

Meyan Kökü Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: MYNEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

MEYAN KÖKÜ EKSTRAKTI

Meyan Kökü Ekstraktı Nedir? Saçlarınız istediğiniz gibi uzamıyor mu? Hatta cildiniz de sivilceleriniz mi var? Ayrıca cildiniz hassas ve tahriş mi oldu? İşte tüm dünyada cilt ve saçlar için çok kullanılan bir ekstre. Özellikle şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı esnasında çok kullaılmaktadır. Aynı zamanda Meyan Kökü Ekstresi cilt serumu yapımı ve cilt maskesi yapımı için tercih edilmektedir. Bununla birlikte Bitkisel Ekstraktlar arasında. Üstelik saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı için mucizeler yaratıyor. Son olarak Doğal Ekstraktlar listenize mutlaka almalısınız. Bu nedenle Meyan Kökü Ekstraktı ile ilgili merak edilenler…

Meyan Kökü Ekstresi Nedir? Neden çok tercih ediliyor?

Meyan Kökü meyan kökünden elde edilmektedir. Bu nedenle Glycyrrhiza Glabra adı meyan kökü bitkisidir. Üstelik bitkinin bileşenlerinde oldukça yoğun bir şekilde faydalı bileşenler bulunmaktadır. Ayrıca bunlar cilt ve saçlar için yapılan ürünlerde kullanılabilir. Aynı zamanda saç köklerini beslemektedir. Hatta saçlara parlaklık verir. Böylelikle daha kısa zamanda uzamasını sağlar. Başka bir deyişle cildi yatıştırmak için kullanılır. Özellikle antioksidon özellikleri bulunmaktadır. Bununla birlikte Bitkisel Ekstraktlar statüsündedir.

İlk olarak Cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için kullanılabilir. Böylelikle cildi serbest radikallere karşı koruma sağlar. Verdiği hasarı önlemesiyle bilinmektedir. Başka bir deyişle Glisirizin içermektedir. Çünkü Meyan kökünün tatlı tadını bu verir. Meyan Kökü ekstresi flavonoidler, izoflavonlar ve polisakkaritler gibi diğer aktif bileşenleri de içerir. Bundan dolayı losyon yapımı, saç bakım ürünü yapımı için tercih edilir.  Saçlarda etkisi büyüktür. Meyan Kökü Ekstresi saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar. Hatta saçlara hacim verir. Aynı zamanda cilt ve saçlar için bolca kullanılmaktadır. Doğal Ekstraktlar olarak hassas ciltlerde rahatlama sağladığı bilinmektedir. Meyan Kökü Ekstraktı son olarak cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için idealdir.

Meyan Kökü Ekstresini temiz içeriğiyle kullanabilirsiniz. Özellikle Sabunaria kalitesi ile verdiğiniz hediyelerde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar içinde en çok tercih edilenidir. Başka bir deyişle Bitkisel Ekstraktlar için uygundur. Bundan dolayı saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için uygundur. Kısacası saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımı ve krem yapımı için idealdir. Özellikle Meyan Kökü Ekstraktı şampuan yapımı ve cilt serumu yapımı için kalitelidir.   

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…