(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Çayağacı Ekstraktı – Tea Tree Extract

 160,00 600,00

Çay Ağacı Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf  Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Açıklama

ÇAY AĞACI EKSTRAKTI

Çay Ağacı Ekstraktı Nedir? Saçlarınız gördüğü işlemler sebebiyle canlılığını mı kaybetti? Hatta cildinizde sivilceler mi oluşuyor? Özellikle daha canlı bir cilt mi istiyorsunuz? Bundan böyle Çay Ağacı Ekstresi efsanesiyle tanışma vakti! Üstelik cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı hep onunla oluyor. Aynı zamanda Çayağacı ekstraktı losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı esnasında harikalar yaratıyor. Bu yüzden cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için ideal. Bu nedenle Bitkisel Ekstraktlar arayışınızda son nokta. Böylelikle Çay Ağacı Ekstresi güvenilirliği ile Doğal Ekstraktlar listesinde trend. Çay Ağacı Ekstraktı ile ilgili merak ettiklerimiz…

Çay Ağacı Ekstresi faydaları nedir? Neden çok fazla tercih ediliyor?

Özellikle Çay Ağacı Ekstresi tırnak, cilt ve saç bakımında kullanılmaktadır. Aynı zamanda deodorant, böcek kovucu ve gargara olarak da kullanıma uygundur. Bu yüzden topikal olarak uygulanabilir. Bununla birlikte cildin genel olarak iyi görünmesinde yardımcıdır. Bundan dolayı belirli cilt sorunlarını tedavi edici özelliğiyle bilinmektedir. Başka bir deyişle losyon yapımı, cilt serumu yapımı için tercih edilmektedir. Hatta Bitkisel Ekstraktlar listesindedir. Özellikle Çay Ağacı Ekstresi cilt maskesi yapımı için uygundur. Çünkü antibakteriyel ve antiviral özellikleri vardır. Sonuçta Çay Ağacı Ekstresi ağız ve diş sağlığına katkıları vardır.

Saç derisinin kuruluğuna iyi geldiği bilinmektedir. Üstelik Çay Ağacı Ekstresi saç sağlığında etkilidir. Bununla birlikte tırnak batması için kullanıldığı bilinmektedir. Bunun yanında Çay Ağacı Ekstresi saç uzamasında etkilidir. Saçları derinlemesine temizler. Hatta kepek şampuanlarında formüllere eklenmektedir. Özellikle saçların ışıl ışıl parlamasını sağlar. Bu yüzden Doğal Ekstraktlar arasındadır. Çay Ağacı Ekstresi saç bakım ürünü yapımı, saç maskesi yapımı için idealdir.

Çay Ağacı Ekstraktı Sabunaria kalitesindedir. Bu yüzden güvenilir üründür. Çünkü Bitkisel Ekstraktlar kategorisindedir. Çay Ağacı Ekstresi verdiğiniz hediyelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Aynı zamanda Doğal Ekstraktlar olarak listelere alınabilir. Bunun yanında saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı için uygundur. Bundan dolayı saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımı için kullanılabilir. Son olarak Çay Ağacı Ekstresi krem yapımı, şampuan yapımı olarak tüketilebilir. Cilt serumu yapımı için bolca kullanılır.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…