(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Ökse Otu Ekstraktı

 150,00 575,00

Ökse Otu Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Viscum Album Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: OKSEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

ÖKSE OTU EKSTRAKTI

Ökse Otu Ekstraktı Nedir? Yepyeni bir ekstrakt… Özellikle listelere hemen eklenmeli! Aynı zamanda cildi temizleyici tonik görevini üstleniyor. Ciltteki fazla yağı kontrol altına alıyor. Bu yüzden çok popüler. Bitkisel Ekstraktlar liste başı. Doğal Ekstraktlar arasında son zamanların baş tacı. Bu yüzden cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı en çok onunla oluyor. Hatta losyon olarak yapıldığında çokça tercih edilmektedir. Bunun yanında Ökse Otu Ekstresi saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı, saç maskesi yapımı esnasında atölyelerde elinizin altında. Öncelikle yepyeni ürünümüz Ökse Ötu Ekstraktı ile ilgili sizin için seçtiklerimiz…

Ökse Otu Ekstraktı nerelerde kullanılıyor? Faydaları Nelerdir?

Ökse otu Kuzey Amerika kökenli bir bitkidir. Özellikle cilt bakımında kullanılanılmaktadır. Ökse Otu Ekstresi bitkinin yaprakları ve kabuklarından elde edilir. Öncelikle cilt için dost üründür. Üstelik cilt gözeneklerini sıkıştırır. Ayrıca cilt yüzeyini arındırır. Bunun yanında ciltteki fazla yağı kontrol etmesiyle tanınmaktadır. Bu yüzden cilde pürüzsüz bir görünüm sağlar. Bu nedenle mat görünüm elde edilmesini kolaylaştırır. Doğal Ekstraklar listelerindedir. Başka bir deyişle şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı için idealdir. Bunun yanında kalitelidir. Cilt serumu yapımı, saç bakım ürünü yapımı, cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için kullanılmaktadır.  Böylelikle Bitkisel Ekstraktlar tercihiniz için listelere alınabilir. Ancak doğal tonik görevi vardır. Çünkü antioksidan etkileri çok fazladır. Serbest radikaller ile savaşır. Tahriş olmuş ve kızarmış ciltleri yatıştırır. Sonuçta akne tedavisi için bolca kullanıldığı bilinmektedir. Tonikler, losyon ve temizleyiciler için baş tacı bir üründür.

Ökse Otu Ekstraktı ile kaliteli ürünler yapabilirsiniz. Hatta Sabunaria kalitesiyle fark yaratabilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz hediyeler gönül rahatlığıyla olur. Bununla birlikte satışlarınıza Ökse Otu Ekstresi ile ivme kazandırabilirsiniz. Bu yüzden cilt serumu yapımı, saç maskesi yapımı, şampuan yapımı süreçlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Bununla birlikte krem yapımı ve losyon yapımı için popüler üründür. Bundan dolayı temiz içeriği saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için uygundur. Özellikle Bitkisel Ekstraktlar arasında kullanılır. Son olarak Doğal Ekstraktlar listenizde mutlaka yer verilmelidir.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…