(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Çikolata-Portakal Esansı

 65,00 490,00

Chocolate-Orange fragrance. Sabun üretimi içindir.Sabuna renk verir.

Stok kodu: ESANS-CIKPORT Kategoriler: ,

Açıklama

ÇİKOLATA – PORTAKAL ESANSI

Chocolate-Orange fragrance

Portakalın Çikolata Kokusuyla Dansı…

İşte harika bir koku daha! Portakal ne kadar da severiz, kokusu bize yaşam enerjisi verir. Çikolata kokusu zaten bir yaşam felsefesidir… Portakalın kokusuyla çikolata kokusunun karışımını düşünün bir de… Dünyanın en güzel kokularının birleşimini… En usta oyuncuların sahnedeki son dansı gibi… Ayağa kalkıp alkışladığımız şahane bir bütünlüğün son noktası…

Emeklerinizin karşılığını kokusunu duyduğunuz ilk anda alacağınız Çikolata – Portakal Esansı garanti veriyoruz ki; yaptığınız ürünlerinizde, sabunlarınızda sizleri doyuma ulaştıracak, doruk noktasında bir haz yaşatacaktır.

Araştırmalara göre çikolata ve portakal karışımının, özellikle çikolatanın harika aromasının güllere koku veren bir kimyasal maddeden oluştuğu, bu maddenin parfümlerde ve çiçek özlerinde de bulunduğu, çikolata ve portakal karışımının birçok insana bu kadar çekici gelmesinin sebebi de buradan kaynaklandığı belirtilmektedir.

Portakal kokusunu zaten yaptığımız ürünlerimizde tatlı bir freshlik, tazelik, hoş koku vermesi için her yerde kullanmaz mıyız? Çikolatalı pudinglerimizin üstüne, mis kokulu çikolatalı pofidik keklerimizin içine portakalı küçük küçük rendeleyip katmaz mıyız? Çocuklarımızın en sevdiği koku portakal ve çikolata kokusu değil midir? Bu müthiş ikiliyi yaptığınız o müthiş doğal ürünlerde, sabun kokusunda, saçlarınızda elinizde, yüzünüzde, vücudunuzda hissedin bir de… Çocuklarınızın koşa koşa ellerini devamlı bu hoş koku ile sabunlamak istediklerini… Banyonuzun mis gibi kokusunu… Ilık, tatlı kokulu bir duşun rüyasını… Saçlarınızın ışıltısını rüzgarda savruluşunu…

Şimdi elinize malzeme listenizi almanızı, sabun yapımında kullandığınız materyallerinizi kontrol etmenizi, en sevdiğinin kokuları işaretlemenizi istiyoruz! Hediye listelerinizi de lütfen kontrol edin… Portakal – Çikolata Esansı’nı listelerinizin en başında tuttuğunuzu görür gibiyiz. Kaliteli bir esansın yapacağınız bir ürünü nasıl doruk noktasına çıkarabileceğini siz zaten biliyorsunuz!

Ek bilgi

Kaç kg

20 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr

Hoşunuza gidebilir…