(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Aloe vera-Hindistan Cevizi-Avokado-Shea-Kakao Ekstraktı

 160,00 600,00

Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.

ingredients: Propylene Glycol, Water, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Theobroma Cacao Seed Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract Persea Gratissima Fruit Extract, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Stok kodu: COMPEKS-1 Kategoriler: , , , ,

Açıklama

ALOE VERA, KAKAO, HİNDİSTAN CEVİZİ, AVOKADO, SHEA EKSTRAKTI – Complex Extract

Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstraktı Nedir? İşte müthiş bir karışım! Üstelik Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi tüm dünyada çok popüler! Bu yüzden kozmetik endüstrisinin gizli güzellik sırrı olarak biliniyor. Bunun yanında cilt serumu yapımı, şampuan yapımı, krem yapımı için kullanılıyor. Bununla birlikte Doğal Ekstraktlar statüsünde. Aynı zamanda kozmetik ve bakım ürünü yapımında harikalar yaratıyor. Üstelik losyon yapımı ve saç bakım ürünü yapımı için çok popüler. Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi ilk kez Sabunaria kalitesiyle satışa sunulmaktadır. Cilde ve saçlara inanılmaz faydaları var. Başka bir deyişle cilt maskesi yapımı ve saç maskesi yapımı için tek ürün olarak tercih ediliyor. Hatta Bitkisel Ekstraktlar serisinde. İşte Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstraktı ile ilgili her şey… Complex Extract

Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi Nedir? Faydaları Nedir?

Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi yoğun nemlendirici olarak kullanılmaktadır. Bitkisel Ekstraktlar arasındadır. Ayrıca cilt kuruluğunu Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi önler. Aynı zamanda cildin nem dengesini düzenler. Bu yüzden derinlemesine temizlik sağlar. Bu yüzden ciltte oluşan tahrişe iyi gelir. Hatta cildin nem dengesini Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi korur. Bunun yanında cilde istenilen bakımı yapar. Sonuçta hücre yenilenmesini desteklediğiyle tanınmaktadır. Ciltte istenilen ışıltıyı oluşturur.

Saçlar için faydalıdır. Bu yüzden saçların yoğun bakımını yapar. Üstelik saçlara Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi ışıltı kazandırır. Bundan dolayı saç maskesi yapımı, cilt maskesi yapımı uygundur. Bununla birlikte saç bakım ürünü yapımı, losyon yapımı için idealdir. Böylelikle Doğal Ekstraktlar olarak mucizeler yaratır. Sonuçta krem yapımı, şampuan yapımı için harikalar yaratır. Kısacası Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi cilt serumu yapımı için uygundur.

Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi Sabunaria kalitesiyle satışa sunulmuştur. Aynı zamanda Bitkisel Ekstraktlar listesine alınabilir. Bu yüzden Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi cilt serumu yapımı, şampuan yapımı için kulla. Doğal Ekstraktlar arasındadır. Bundan dolayı krem yapımı, losyon yapımı için idealdir. Bu nedenle Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstresi saç bakım ürünü yapımı ve cilt maskesi yapımı için popülerdir. Aloe Vera, Kakao, Hindistan Cevizi, Avokado, Shea Ekstraktı özellikle saç maskesi yapımı için bolca kullanılır. Üstelik Doğal Ekstraktlar olarak kullanılabilir. Su bazlıdır. Başka bir deyişle kaliteli ve güvenilir üründür.

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…