(0543) 923 1370

1-3 günde kargoda / 1000 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir (toptan sabunlar hariç)

Yeşil Çay Ekstraktı – Green Tea Extract

 150,00 575,00

Yeşil Çay Ekstraktı. Kozmetik üretimi içindir. Gliserin Bazlıdır. Suda Çözünür.
Inci name: Water, Glycerin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Stok kodu: YSLEKS Kategoriler: , , ,

Açıklama

 YEŞİL ÇAY EKSTRAKTI ( Green tea extract )

Yeşil Çay Ekstraktı Nedir?  Cilt ve saçlar üzerinde mucize etkileri var! Üstelik Spa’ların ve aromaterapinin en aranan ekstresi. Bu yüzden Bitkisel Ekstraktlar arasında uzun zamandır trend. Hatta listelerde en çok arananı. Aynı zamanda cilt serumları, saç maskesi yapımı, şampuan yapımı en çok onunla oluyor. Başka bir deyişle Doğal Ekstraktlar arasında krem yapımı ve losyon yapımı efsanesi. Bununla birlikte saçlar onunla ışıldıyor. Hatta saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı büyüleyici etkili. Bundan dolayı ondan vazgeçemeyeceksiniz. Bu nedenle Yeşilçay Ekstraktı ( Green tea extract ) efsanesini birlikte inceleyelim.

Yeşil çay ekstresi nedir?

Öncelikle yeşil çay Camellia sinensis bitkisinin yapraklarından oluşur.

-Üstelik cilt ve saçlarda pek çok faydası vardır. Tam bir antioksidan kaynağıdır. Doğal Ekstraktlar serisinde popülerdir. Ayrıca şampuan yapımı ve krem yapımı süreçlerinde efsane yaratır. Cilt maskesi yapımı için çokça tercih edilir.

-Bu yüzden cildimizin yeniden canlanmasını sağlar. Niasin, folik asit, magnezyum, potasum, riboflavin, flor cilde dosttur. Cilt serumu yapımı ve losyon yapımı için tercih edilir. Bundan dolayı ciltteki renk eşitsizliklerine iyi geldiği bilinir.

Bitkisel Ekstraktlar saç bakım ürünü yapımı içeriğindeki B,C vitaminleri cildi besler. Saç maskesi yapımı saçın yeniden istediği doğallığı kazanmasını sağlar.

-Ayrıca akne oluşumları üzerinde etkili olduğu gözlemlenmiştir. İçinde bulunan bakır peptidleri cildimizdeki yapı taşımız kolajen üretimini arttırır. Bundan dolayı yeşil çay ekstresi cildin yeniden yapılanmasını sağlar.

-Yeşil çay fenolik birleşikler vardır. Antioksidan kapasitesi ve polifenollerden zengindir. Yeşil Çay Ekstraktı ile oluşturulan ürünler cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Ayrıca cildimizdeki nemi tutar.

-Cildimizi dehidrasyondan koruyan görünmez bir tabaka oluşturur. Elastik görünümünü arttırır. Yeşil çay ekstresi yorgun ve desteğe ihtiyacı olan cildimizi baştan yaratır.

Yeşil Çay Ekstraktı yapıcılığından güzellik endüstrisinin en aranan ismidir. Bundan dolayı yaklaşık 5000 yıldır kullanılmaktadır. Saç bakım ürünü yapımı ve saç maskesi yapımı aranan ismidir. Hatta Doğal Ekstraktlar şampuan yapımı, krem yapımı, losyon yapımı da popülerdir.  Bitkisel Ekstraktlar güzellik ve bakımın aranan ismidir. Başka bir deyişle cilt maskesi yapımı ve cilt serumu yapımı sürecinde idealdir. Bunun yanında şifasıyla cilt mucizesidir. Bu yüzden Sabunaria güvenilirliği ile stoklarınıza eklemenin tam zamanı!

 

Ek bilgi

Kaç kg

100 gr, 250 gr, 500 gr

Hoşunuza gidebilir…